Для керівників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії (ФОТО)

Для керівників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії (ФОТО) ДНІПРОПЕТРОВЩИНА ЦНАП ТРЕНИНГ ІНВАЛІДНІСТЬ ІНКЛЮЗІЯ

Для очільників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії. Фахівців навчали працювати із людьми з інвалідністю. У програмі – теорія та практика. До двох одноденних інтенсивів приєдналися майже 60 людей.

«На Дніпропетровщині діє комплексна програма розвитку й підтримки сфери надання адмінпослуг. Прагнемо, аби вона була насичена креативними заходами – корисними та актуальними для працівників. Один з пріоритетних напрямків – робота з людьми із інвалідністю», – розповіла заступник директора департаменту економрозвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Олена Лічманенко.

Одноденні тренінги провели у Дніпрі для начальників Центрів з усієї області. Фахівців навчали працювати з людьми із порушеннями опорно-рухового апарату, із вадами слуху та зору. Викладали спеціалісти Харківської громадської організації інвалідів «Креавіта».

«Ми надаємо базові знання – як краще говорити, як саме обслуговувати людей з інвалідністю. Адже можуть виникати непорозуміння та складнощі – як зрозуміти людину із вадами слуху, як взяти відбиток пальця у людини із вадами верхніх кінцівок. Все це опрацьовуємо як теоретично, так і практично», – підкреслила керівниця Харківської громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова.

Серед завдань – спілкування без слів – лише за допомогою жестів та міміки. Пропонували учасникам і проїхатися на інвалідному візку. Наголошували – говорити із людиною, яка має вади слуху необхідно напряму, а не передаючи через перекладача.

«Головна складність у нерозумінні, як саме спілкуватися, щоб людина себе почувала комфортно, – розповідає начальник Дніпровського ЦНАПу Ольга Чернодуб. – На цьому тренінгу я більш глибоко зрозуміла людей з інвалідністю, покращила власні комунікативні навички».

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Для очільників ЦНАПів Дніпропетровщини провели тренінги з інклюзії

Одноденні інтенсиви провели у Дніпрі

Фахівців навчали працювати з людьми із порушеннями опорно-рухового апарату, із вадами слуху та зору

Олена Лічманенко: «На Дніпропетровщині діє комплексна програма розвитку й підтримки сфери надання адмінпослуг. Прагнемо, аби вона була насичена креативними заходами – корисними та актуальними для працівників. Один з пріоритетних напрямків – робота з людьми із інвалідністю»

Викладали спеціалісти Харківської громадської організації інвалідів «Креавіта»

Олена Шингарьова: «Ми надаємо базові знання – як краще говорити, як саме обслуговувати людей з інвалідністю. Все опрацьовуємо як теоретично, так і практично»

Серед завдань – спілкування без слів – лише за допомогою жестів та міміки

Ольга Чернодуб: «Головна складність у нерозумінні, як саме спілкуватися, щоб людина себе почувала комфортно. На цьому тренінгу я більш глибоко зрозуміла людей з інвалідністю, покращила власні комунікативні навички»

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*