До школи-інтернату для дітей з вадами зору завітав призер Паралімпіади і благодійники зі спортивним інвентарем (ФОТО)

До школи-інтернату для дітей з вадами зору завітав призер Паралімпіади і благодійники зі спортивним інвентарем (ФОТО). самгородок, утос, вади зору, школа-інтернат, інвалід, person, table, toddler, indoor, clothing, book, child, library, human face, elementary. A group of people sitting at a table

До школи-інтернату для дітей з вадами зору завітав призер Паралімпіади і благодійники зі спортивним інвентарем. самгородок, утос, вади зору, школа-інтернат, інвалід

18 травня у Самгородоцькій спеціальній школі-інтернаті (Козятинський район) для дітей з вадами зору зустрічали гостей.

Владу представляв депутат облради Сергій Лановик. Він запевнив, що керівництво області не допустить закриття такого важливого комунального закладу, що пропонує дехто. Керівники обласної організації УТОС (Українського товариства сліпих) запропонували створити в школі-інтернаті осередок, куди прийматимуться діти від 14 років. Їм надаватиметься правова та інша допомога. Випускників з вадами зору запрошували на безкоштовне навчання до Вінницького центру реабілітації інвалідів «Поділля», де також надають безоплатне житло і харчування.

На захід завітав призер Паралімпійських ігор з дзюдо Микола Ливицький та чемпіон України з цього виду єдиноборств серед спортсменів з вадами зору Костянтин Ільницький. Вони не лише слугували гарним прикладом самореалізації, але й запропонували відкрити у школі-інтернаті секцію дзюдо, допомогти придбати татамі.

Представник обласної громадської організації «Батьківщина молода», військовий волонтер Денис Романовський (також незрячий!) не лише привітав школярів. Він разом з помічниками привіз дітям солодощі, печиво, футбольні і баскетбольні м’ячі та інший спортінвентар.

Вихованці закладу були раді гостям і ні на що не жалілися.

– Я навчаюся в цій школі вже чотири роки. Перейшла сюди, коли у мене виявили серйозні проблеми з зором. Мені тут подобається, бо педагоги гарно ставляться до дітей. Лікарі-офтальмологи постійно спостерігають за нами, регулярно відбувається комп’ютерна діагностика. На кожному уроці та на зарядці ми виконуємо вправи для очей. Навіть меню складають таким чином, щоб була користь для зору, – розповіла 11-класниця Самгородоцької спеціальної школі-інтернату Тетяна Мельник.

Євгеній Михайлів

20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*