«Мій внесок у спільноту» – ініціатива до дня осіб із Синдромом Дауна

«Мій внесок у спільноту» – ініціатива до дня осіб із Синдромом Дауна. edsa, спільнота, внесок, синдром дауна, інформаційна кампанія, person, indoor, wall, human face, smile, woman, clothing, people. A group of people sitting at a table

«Мій внесок у спільноту» – ініціатива до дня осіб із Синдромом Дауна. edsa, спільнота, внесок, синдром дауна, інформаційна кампанія

До дня осіб із Синдромом Дауна «EDSA» «Європейська Асоціація Даун Синдром» організувала інформаційну кампанію «Мій внесок у спільноту». З 1 до 21 березня 2018 року на сайті організації буде опубліковано інформацію про осіб із синдромом Дауна та їх внесок у спільноту своєї країни.

«Всі люди з синдромом Дауна повинні мати можливість робити внесок у спільноту та жити повноцінним життям, бути включеними на повній і рівноправній основі з іншими, у всіх аспектах суспільства. До Всесвітнього дня синдрому Дауна, 2018 року, EDSA попросила усіх своїх учасників та учасниць з усієї Європи подати особисті заяви, щоб розповісти світові про те, що люди з синдромом Дауна приносять до своїх громад. З 1 березня ми наведемо 21 приклад того, як люди з синдромом Дауна можуть робити значний внесок у школі, на робочих місцях, в соціальне, політичне та суспільне життя», – написано на сайті організації.

Уже опубліковано перші історії про вклад людей у спільноти своїх країн. Зокрема є й представниця з України зі свою історією. Давайте познайомимося з учасниками інформаційної кампанії та дізнаємося про їх вклад до спільноти.

Перша історія про молоду особу з Італії – Стефано (http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-italy/).

«Стефано, йому 23 роки, він живе в місті Барі, місті на півдні Італії. Він разом зі своїми друзями взяв участь у виїзному “Очищення”, організованому Легамбенте – Італійською асоціацією з захисту навколишнього середовища, для очищення пляжів поблизу свого міста».

Історія про Ганну з України (http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-ukraine/).

«Аня була членом команди рецепції на Другій Всеукраїнській Конференції по синдрому Дауна, яка відбувалась у Києві, 10-11 листопада 2017 р. Вона зустрічала гостей та роздавала папки з матеріалами конференції. Це було наочним прикладом того, як люди з синдромом Дауна можуть бути корисними у співпраці. Аня робила свою роботу старанно та з радістю. Доброзичливість на натхнення від можливостей це – її вклад у суспільство».

Наступна історія з Ісландії (http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-iceland/)

«Арна Діс є студенткою, а також навчається у кафе. Вона дуже сумлінна, старанна і організована. Вона є хорошим другом, який радіє позитивному ставленню, це є її внеском у громаду».

Громадяни Британії також приєдналися до інформаційної кампанії (http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-great-britain/)

«Це Конор і його колега Чері. Конор працює у супермаркеті. Він дуже корисний супермаркету, і його колеги дуже люблять працювати з ним. Він відповідальний і професійний. Він зробив таку чудову роботу, що магазин, де він працює, запропонував створити робоче місце іншому працівнику з синдромом Дауна».

У Данії особа із синдромом Дауна бере участь у благодійності (http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-denmark/)

«Знайомтеся – Керолайн. Керолайн 18 років, молода жінка, яка цікавиться політикою. Один із її внесків у громаду полягає в тому, що вона бере участь у зборі пожертвувань для біженців».

На сайті буде розміщено ще безліч цікавих історій. Слідкуйте за новинами.

Джерело фото: http://www.edsa.eu/wdsd-2018-my-contribution-to-community-ukraine/

Джерело: http://www.edsa.eu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*