На Українському радіо звучатиме програма “Інклюзивний світ” від харківських журналістів

На Українському радіо звучатиме програма “Інклюзивний світ” від харківських журналістів ПРОГРАМА ІНКЛЮЗИВНИЙ СВІТ ПРОЕКТ РАДІО СУСПІЛЬСТВО ІНВАЛІДНІСТЬ

З 7-го лютого на Першому каналі Українського радіо та Радіо Культура щотижня виходитиме програма “Інклюзивний світ” про успішні історії людей з інвалідністю, яку виробляють на “Українському радіо. Харків” Харківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

“У загальнонаціональному ефірі Українського радіо виходитиме передача Харківського обласного радіо Суспільного мовника “Інклюзивний світ” – про те, як перестати жити страхами і припущеннями щодо людей з інвалідністю; для тих, хто бажає вчитися працювати пліч-о-пліч», – йдеться в анонсі програми.

Програма виходитиме щотижня, починаючи з 7 лютого.

“З цього тижня слухайте ці передачі:

УР-1 UA: Українське радіо – щосуботи о 15:35

УР-3 UA: Радіо Культура – щочетверга о 6:40″, – повідомив Дмитро Хоркін.

Першим героєм передачі стане незрячий масажист з Харкова Артем Бутенко. Випуск з регіонального ефіру можна почути тут.

Продюсер редакції “Українське радіо. Харків” Володимир Носков зазначив, що “мета програми – показати, що люди з інвалідністю можуть та й живуть повноцінним життям. А друга мета – налагодити діалог у суспільстві, щоб міста ставали зручнішими для людей з інвалідністю, які б мали рівні можливості для реалізації себе у бізнесі, навчанні тощо”.

Команда продюсера Харківського обласного радіо Володимира Носкова створила соціально важливий проект із влучним підбором героїв, хороших звуковим оформленням, професійними ведучими-співбесідниками.

Цим проектом ми даємо старт підбору якісного контенту обласних радіо, який звучатиме на всю країну”, – вважає генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Він переконаний, що проект «Інклюзивний світ» буде рейтинговим, адже творці передачі вдало вибудовують драматургію розмови.

“Передача органічно впишеться у денний “аполітичний” слот вихідного дня на Першому каналі, коли ми даємо змогу радіослухачам відпочити від політичних та економічних тем. Нові джингли і проморолики зробить команда саунпродюсерів, дикторів і копірайтерів Українського радіо тут у Києві – на Хрещатику,26″, – додав Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, з 18 лютого на Українському радіо та Радіо Культура звучатиме проект “Вибори-2019: можливості для всіх”. У березні вийде серія передач про доступність виборчих дільниць для людей з інвалідністю, про, наприклад, те, як незрячий може проголосувати.

Українське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*