На Вінниччині впроваджується проект щодо поширення екологічної освіти серед людей з інвалідністю

На Вінниччині впроваджується проект щодо поширення екологічної освіти серед людей з інвалідністю. вінниччина, екологічна освіта, прес-конференція, інвалідність, інтеграція, human face, person, clothing, indoor, woman, sign, smile, screenshot. A group of people sitting at a desk

На Вінниччині впроваджується проект щодо поширення екологічної освіти серед людей з інвалідністю. вінниччина, екологічна освіта, прес-конференція, інвалідність, інтеграція

14 травня в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» щодо реалізації проекту «Освіта протягом життя», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Проект спрямовано на реалізацію в області концепції сталого екологічного розвитку шляхом проведення інформаційно-просвітницької та освітньої кампанії для дітей та молоді з інвалідністю, а також подолання професійного вигорання у працівників соціальної сфери.

«Проект включає у себе дві складові: з одного боку, екологічну освіту як один із засобів поліпшення інтеграції людей з інвалідністю в соціумі, з іншої ж – попередження професійного вигорання у працівників соціальних закладів, які безпосередньо надають послуги людям з інвалідністю», – зазначила голова Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», керівник проекту Ірина Саранча.

«Проект «Освіта протягом життя» – один з тих проектів, що набрав максимальну кількість балів під час голосування конкурсної комісії, тому що всі ми розуміємо, яким важливим є надання освітніх послуг людям з інвалідністю», – відзначила голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, куратор проекту Людмила Станіславенко.

Проект передбачає проведення в області протягом травня – грудня поточного року низки заходів, зокрема створення екологічного клубу «Зелена хвиля», видання посібника «Екограмота», розробку мотиваційного екологічного календаря, проведення тренінгів щодо важливості сортування побутових відходів та майстер-класів з апсайклінгу (творчої переробки сміття), а також дводенну рекреаційну поїздку учасників проекту до міста Львів. За попередньою оцінкою, проект охопить близько 200 осіб з числа людей з інвалідністю та працівників соціальної сфери міста Вінниці та Вінницької області.

Зазначимо, що Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» має значний досвід щодо реалізації ряду проектів на території області, зокрема «Життя вище інвалідності», «Мистецтво без бар’єрів», «Соціальні реабілітації – шлях до інклюзії», «Вимушені переселенці: життя без болю», «Денний догляд за особами з глибокою та помірною інвалідністю», «Шлях до повноцінного життя в громаді осіб з інвалідністю та учасників АТО». Протягом 2017 року реалізовувався проект «Кроки до професійного виживання» спрямований на покращення якості освітніх та реабілітаційних послуг, що надаються дітям та молоді з інвалідністю, шляхом підвищення соціальної компетентності, запобігання професійному та емоційному «вигоранню» соціально-педагогічних та медичних працівників навчально-освітніх та реабілітаційних закладів області.

За словами Ірини Саранчі, проект «Освіта протягом життя» сприятиме розвитку концепції сталого екологічного розвитку в регіоні, а також поліпшенню екологічної ситуації на Вінниччині в цілому.

Нагадаємо, що цього року фінансову підтримку отримали 25 проектів громадських організацій Вінниччини, які співфінансуються коштами обласного бюджету на загальну суму 1 млн. грн.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*