Найчастіше прикарпатці отримують інвалідність через хвороби кровообігу та новоутвори

Найчастіше прикарпатці отримують інвалідність через хвороби кровообігу та новоутвори. мсек, захворювання, нарада, хвороба, інвалідність, person, indoor, clothing, wall, group, computer, man, people, suit, woman. A group of people in a room

Найчастіше прикарпатці отримують інвалідність через хвороби кровообігу та новоутвори. мсек, захворювання, нарада, хвороба, інвалідність

В обласному бюро медико-соціальної експертизи відбулася підсумкова нарада експертів області з тимчасової і стійкої втрати працездатності.

Як повідомив заступник головного лікаря ОБ МСЕ Любомир Процик, за перший квартал 2017 року відзначається помірний ріст кількості оглянутих хворих – збільшення відбувається не тільки серед первинних, але повторних обстежень.

У такому співвідношенні за результатами травматологічної комісії 39% склали первинно оглянуті пацієнти, 61% – повторні. Показники міжрайонних комісій нараховують вперше оглянутих 31,5%, решта – повторно. У порівнянні з 2016 роком, продовжено на 102 лікарняні листки в цьому році.

Щодо загальних захворювань, то показники знаходяться на стабільному рівні. Відзначається ріст серед військовослужбовців. Що стосується структури інвалідності за нозологіями, то перше місце займають хвороби системи кровообігу, за ними йдуть новоутвори, захворювання кістково-м’язевої системи, розладів психіки поведінки, туберкульозу, хвороб ока та ендокринні недуги.

Під час наради присутні заслухали доповідь доцента кафедри психіатрії Івано-Франківського національного медичного університету Юрія Бежука щодо діагностичних критеріїв розумової відсталості і особливостей процедури проведення експертизи втрати працездатності осіб з розладами психіки та поведінки. Також обговорили завдання спеціалізованої психіатричної МСЕК, ЛКК медичних закладів з питань дотримання прав осіб з інвалідністю внаслідок розладів психіки і поведінки, про які розповів голова спеціалізованої психіатричної МСЕК Володимир Масляк.

Бліц-інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*