Представники Луганщини долучились до міжнародної програми «Раннє втручання: адвокаційні та комунікаційні виклики»

Представники Луганщини долучились до міжнародної програми «Раннє втручання: адвокаційні та комунікаційні виклики». луганщина, адвокація, раннє втручання, семінар, інвалідність, ceiling, indoor, clothing, person, people, computer, scene, woman, man, group. A group of people in a room

Представники Луганщини долучились до міжнародної програми «Раннє втручання: адвокаційні та комунікаційні виклики». луганщина, адвокація, раннє втручання, семінар, інвалідністьДнями батьки дітей з особливими потребами з десяти регіонів України, у тому числі з Луганської області, з’їхались до міста Вінниця, аби у рамках програми «Батьки за раннє втручання в Україні» обмінятися досвідом та обговорити найважливіші питання щодо адвокації.

До участі у семінарі долучились й представники громадських молодіжних організацій людей з інвалідністю Луганщини.

У ході тренінгу учасники намагалися знайти відповідь на питання, які хвилюють їх сім’ї, а саме: з чого складається «план дій» в дозволі проблематики раннього втручання і який план буде в цьому випадку найбільш реалістичний; які можливості відкриває громадська адвокація та як це працює; чим насправді відрізняється «адвокація» від «лобіювання» та інше.

Британський менеджер програми «Батьки за раннє втручання в Україні» Арморер Вейсон вважає, що співпраця державних і громадських структур – це запорука успіху. Батьківський рух по захисту прав дітей з особливостями розвитку в цих умовах, поступово «стає на ноги» і вчиться співіснувати та співпрацювати з соціальними партнерами різного рівня. Тим більше це актуально, коли мова йде про такі питання, як раннє втручання, своєчасний початок реабілітаційних заходів, сприяння соціалізації людей з інвалідністю, участь людей з інвалідністю в житті громад.

Програма «Батьки за раннє втручання в Україні» впроваджується спільно Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків) при фінансуванні Європейського Союзу, а також уряду Німеччини і підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У Луганській області допомогу та сприяння у здійсненні програми надає управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації спільно з Обласним центром соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*