У Києві відбувся фінал фестивалю культури та творчості для людей з інвалідністю (ФОТО)

У Києві відбувся фінал фестивалю культури та творчості для людей з інвалідністю (ФОТО) КИЇВ КУЛЬТУРА ТВОРЧІСТЬ ФЕСТИВАЛЬ ІНВАЛІДНІСТЬ

У столичному Палаці ветеранів 18 листопада відбувся фінал фестивалю культури і творчості для людей з інвалідністю “Ми є у тобі, Україно!”. Про це “УНІАН-Релігії” повідомили організатори фестивалю.

З благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія фестиваль організований Синодальним відділом УПЦ із взаємодією зі збройними силами та іншими воєнізованими формуваннями України спільно з Всеукраїнським об’єднанням інвалідів постраждалих від мін і учасників АТО”.

Після привітального слова духівника фестивалю керівника сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій протоієрея В’ячеслава Яковенка своїм виступом відкрила фінал голова журі член Паралімпійської збірної України чотириразова чемпіонка світу зі спортивних танців на візку Олена Чинка.

Фестиваль зміг розкрити не лише творчий потенціал учасників, а й подарувати всім справжнє свято. По закінченню конкурсу всі учасники отримали подарунки від організаторів і наостанок скуштували справжнього козацького куліша.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*