У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ВІДЕО)

У Полтаві відкрили інклюзивний дитячий майданчик (ВІДЕО) ПОЛТАВА ДИТИНА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК НЕРОЗУМІННЯ ІНКЛЮЗІЯ

У Полтаві на вулиці Чураївни, 3/2 відкрили дитячий майданчик з інклюзивними елементами. За словами ініціаторки встановлення, такий майданчик — перший у місті.

Це — дитячий майданчик на вулиці Чураївни, 3/2. Його встановили у рамках “Бюджету участі — 2017”, за ініціативи Людмили Іващенко. За словами жінки, він — єдиний у Полтаві з елементами інклюзії.

“Я вважаю, що інклюзія має починатися саме з дитячих майданчиків. Коли дітки маленькі, вони бачать різних дітей, і тоді розуміють, що всі ми різні, але всі ми рівні”, — переконана жінка.

За словами пані Людмили, вартість та установка майданчика обійшлася у 300 тисяч гривень. Він містить як рухливі, так і розвивально-пізнавальні елементи.

Наталія Дугіна, мама хлопчика Максима з аутизмом, каже: сину до вподоби тут відпочивати, та радіє, що такий майданчик з’явився у місті.

“Моєму сину 8 років, але з трирічного віку, ми стикаємося з нерозумінням, образами, і нерозуміння з боку інших вже так різко не сприймається, але, тим не менше, я вважаю, що це круто, що є майданчик і він інклюзивний, тобто ти сюди прийшов і, грубо кажучи, маєш право тут бути”, — каже жінка.

Встановили цей майданчик понад місяць тому, втім офіційно відкрили 20 жовтня. Дітей цього дня розважали аніматори та дарували їм повітряні кульки.

Лілія Пасічник, Леонід Авраменко

Poltavske.TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*