Як у Запоріжжі допомагають людям, які втратили слух? (ВІДЕО)

Як у Запоріжжі допомагають людям, які втратили слух? (ВІДЕО) ГЛУХОТА ЗАПОРІЖЖЯ ВТРАТА СЛУХУ СЛУХОВИЙ АПАРАТ ІНВАЛІДНІСТЬ

Втрата слуху сьогодні вважається найпоширенішою сенсорною формою інвалідності у світі. За даними ВООЗ від глухоти та порушень слуху страждають більше 275 мільйонів людей. У нашій області працюють досвідчені мікрохірурги які повертають втрачений слух за допомогою сучасних методик.

Запорізькі мікрохірурги ЛОР-органів упродовж багатьох десятиліть вважалися кращими на території колишнього Радянського Союзу. Їх досвід функціональних конструктивних операцій зараз використовується у кращих клініках світу. Деякі деталі необхідні для операцій мікрохірурги роблять самі. Раніше у відділенні оперували і дітей. Але зараз це стало проблемою. Тим пацієнтам, яким неможна повернути слух хірургічним шляхом, в межах обласної програми видають сучасні слухові апарати. Цього року обласна лікарня отримала 370 слухових апаратів сучасних моделей і може безкоштовно забезпечити ними громадян пільгових категорій.

Телеканал TV5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*