Марина Порошенко: Дніпропетровська область долучилася до експерименту по розвитку інклюзивної освіти

Марина Порошенко: Дніпропетровська область долучилася до експерименту по розвитку інклюзивної освіти ДНІПРО МАРИНА ПОРОШЕНКО ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ТРЕНИНГ ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала місто Дніпро з робочою поїздкою. У рамках візиту дружина Глави держави взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Навчальний курс проходив 27-29 березня за ініціативи Благодійного Фонду Порошенка в рамках науково-педагогічного експериментального проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища. У тренінгу взяли участь 200 фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій Дніпропетровської області.

Дружина Глави держави подякувала спеціалістам ПМПК за небайдужість до майбутнього дітей, які мають особливі освітні потреби. За словами Марини Порошенко, «перед вами стоїть дуже відповідальне, а часом і доленосне завдання – побачити і розкрити потенціал таких дітей, допомогти їм здобути якісну освіту і професію». «Адже інклюзивна освіта – це шанс дитини стати паралімпійським чемпіоном, відомим науковцем чи культурним діячем», – наголосила вона.

Марина Порошенко також повідомила, що Дніпропетровська область долучилася до експерименту щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні. Дружина Президента передала Дніпропетровщині, як регіону-учаснику національного проекту, дизайн-проект Медіатеки – бібліотеки нового зразка – для шкіл з інклюзивною освітою в області.

На сьогодні в регіоні працюють 104 інклюзивні школи, в яких навчається 276 учнів з особливими освітніми потребами. Марина Порошенко зауважила, що «інклюзивною освітою охоплені, на жаль, лише 17% «особливих» дітей Дніпропетровщини. Тому нам є над чим працювати».

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*