На базі ЦНТУ відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти

На базі ЦНТУ відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти ЦНТУ ЦЕНТР ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ СОЦІАЛІЗАЦІЯ СТУДЕНТ

У Центральноукраїнському національному технічному університеті відкрили перший на Кіровоградщині Центр інклюзивної освіти. У ньому студенти з особливими освітніми потребами зможуть здобувати вищу освіту за індивідуальною програмою, а також відвідувати групові лекції та заняття.

Планується, що фахівці вишу та студенти викладатимуть у Центрі на волонтерських засадах. Вони вчитимуть молодь з особливими освітніми потребами навичкам роботи у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, у сфері програмування, обробки інформації, адміністрування сайтів тощо. Важливо, що пройти навчання зможуть не лише студенти чи абітурієнти Центральноукраїнського університету, а кожен охочий. Заняття будуть проводити безкоштовно.

Центр інклюзивної освіти створили в межах соціального проекту “Гідна робота та можливості соціалізації для людей з особливими потребами” Громадського бюджету міста Кропивницького. Над втіленням проекту працювали майже рік.

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*