У Житомирі пройшов тренінг «Інклюзивна освіта» за участі дружини Президента Марини Порошенко

У Житомирі пройшов тренінг «Інклюзивна освіта» за участі дружини Президента Марини Порошенко. житомир, марина порошенко, особливими освітніми потребами, тренинг, інклюзивна освіта, indoor, ceiling, person, room, clothing, furniture, several. A group of people in a room

За ініціативи Марини Порошенко у п’ятницю, 7 квітня, у Житомирі пройшов тренінг для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій області, учасникам якого вручили сертифікати.

У Житомирі пройшов тренінг «Інклюзивна освіта» за участі дружини Президента Марини Порошенко. житомир, марина порошенко, особливими освітніми потребами, тренинг, інклюзивна освіта

7 квітня “перша леді” України, пані Марина Порошенко взяла участь у роботі тренінгу для спеціалістів психолого-медико-педагогічних консультацій, який проходить у рамках експериментального проекту Благодійного фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомої нації».

Звертаючись до фахівців ПМПК, дружина Глави держави зауважила, що команда реформаторів інклюзивної освіти в Україні розширюється і стає більш потужною. На сьогодні до проекту долучилися майже 90 спеціалістів Житомирщини.

Марина Порошенко подякувала тренерам, учасникам, представникам усіх дотичних структур і установ за роботу над тим, щоб інклюзивна освіта в Україні стала престижною і такою, що стоїть на захисті прав, свобод та рівних можливостей кожної людини.

«Я дякую кожному із вас за небайдужість до майбутнього дітей, які мають особливі освітні потреби. Інклюзивна освіта та своєчасна психолого-педагогічний допомога – це шанс дитини стати паралімпійським чемпіоном, видатним науковцем, культурним діячем або навіть – Президентом, як 32-ий Президент США Франклін Рузвельт, який був прикутий до інвалідного візка», – зазначила Марина Порошенко.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич висловив свою подяку Марині Порошенко за таку благородну справу.

«Це реальна можливість дітей з особливими потребами не сидіти вдома, а відчувати себе повноцінними дітьми. На розвиток і підтримку інклюзивної освіти цьогоріч із державного бюджету Житомирщина отримала 8 млн грн субвенції (6,4 млн грн на оплату додаткових корекційних занять та 1,6 млн грн – на придбання корекційного обладнання). Тому впевнений, що відсоток охоплення дітей з особливими потребами інклюзивною освітою зросте», – додав Ігор Гундич.

Довідка: На сьогодні в Житомирській області працюють 158 інклюзивних шкіл, у яких навчається 289 учнів з особливими освітніми потребами. Але інклюзивною освітою охоплені лише 39% «особливих» дітей регіону.

Марина Михальчук

20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*