Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю

Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю ЛЬВІВ СЕМІНАР ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ІНВАЛІДНІСТЬ

21 червня 2018 року об 11.00 год. у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості.

У Ярмарку вакансій братимуть участь понад 20 представників підприємств, установ, організацій м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи близько 200 вакансій за різними професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду з працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також – з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м. Львова та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.

У рамках Ярмарку для осіб з інвалідністю о 10.00 год. буде проведено семінар на тему: «Соціальні програми та можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації для осіб з інвалідністю» за участю представників Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та ДВНЗ «Університет банківської справи».

Запрошуємо усіх охочих до участі в заході.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Львівського міського центру зайнятості.

Телефон для довідок: 244−59−91;244−59−74

Високий Замок Online

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*