В Олександрії відбулась ділова зустріч щодо працевлаштування безробітних громадян з інвалідністю

В Олександрії відбулась ділова зустріч щодо працевлаштування безробітних громадян з інвалідністю ОЛЕКСАНДРІЯ ДІЛОВА ЗУСТРІЧ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ РОБОТОДАВЕЦЬ ІНВАЛІДНІСТЬ

У напрямку забезпечення державних гарантій та можливостей у сфері зайнятості громадянам з інвалідністю, їх інтеграції у суспільство служба зайнятості співпрацює з місцевими органами влади та самоврядування, роботодавцями та іншими соціальними партнерами. Адже саме консолідація спільних зусиль є фундаментом забезпечення ефективної зайнятості інвалідів, їх раціонального працевлаштування, подальшої трудової та соціальної реабілітації.

Так, днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч стосовно взаємодії служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних з числа громадян з інвалідністю.

Серед найактуальніших питань – стан зайнятості населення міста та району, збереження діючих та створення спеціалізованих робочих місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями, забезпечення гідної заробітної плати та сприятливих умов для ефективної праці інвалідів.

У ході зустрічі було зазначено, що підвищення соціальної відповідальності роботодавців, подолання упередженого ставлення до використання праці громадян із інвалідністю, а також удосконалення партнерства між службою зайнятості та роботодавцями щодо забезпечення зайнятості громадян з інвалідністю, сприяють їх трудовій реабілітації та працевлаштуванню, адже професійна діяльність – це можливість бути рівноправними членами суспільства та реалізуватися у повній мірі.

Після обговорення питань учасники семінару були ознайомлені з професійно-кваліфікаційним складом громадян з інвалідністю, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, для подальшого можливого сприяння в їх працевлаштуванні.

За результатами проведення ділової зустрічі учасниками схвалено рекомендації щодо подальшої співпраці в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю.

Наталія Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*