Від безробітного з інвалідністю – до контролера енергонагляду

Від безробітного з інвалідністю – до контролера енергонагляду. безробітний, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність, hand, finger

Ефективність працевлаштування осіб з інвалідністю із застосуванням сучасних форм роботи служби зайнятості підкріплюється успішним прикладом працевлаштування Наталії, яка є інвалідом 3 групи. Завдяки професіоналізму фахівців Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості жінка повернулася до повноцінного життя та працює контролером енергонагляду

Сучасні послуги служби зайнятості спрямовані на індивідуальний підхід для підбору підходящої роботи особам з інвалідністю. Свідченням ефективності зазначеного методу підбору роботи є успішне працевлаштування Наталії, інваліда 3 групи, до ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» на посаду контролера енергонагляду. Досягнути своєї мети та повірити у власні сили Наталії допомогли фахівці Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія).

Для того, щоб досягти своєї мети, людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. Найважче реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю.

За допомогою у пошуку роботи Наталія звернулась до Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Жінка має великий попередній професійний досвід роботи, працювала оброблювачем інформаційного матеріалу, страховим агентом. Фахівці Філії ознайомилися з рекомендаціями Індивідуальної програми реабілітації безробітної, взяли до уваги побажання жінки щодо специфіки потенційної роботи, провели профілювання і почали пошук підходящої роботи. Завдяки спільним зусиллям та наполегливості Наталії, вона отримала бажану роботу, за що щиро вдячна службі зайнятості.

«Саме завдяки підтримці та допомозі центру зайнятості, чуйним та відкритим людям, які тут працюють, я знову маю роботу. Я досягла своєї мети та відчуваю себе потрібною оточуючим. Моя наполегливість та бажання працювати, професійна допомога спеціалістів служби зайнятості дали найкращий результат», – розповідає Наталія.

«У центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості здійснюється психологічна підтримка в період пошуку роботи, організовується професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації, підбір роботи, орієнтація на самозайнятість, проводиться діалог з роботодавцями щодо працевлаштування людей з інвалідністю», – зазначає директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

До відома: протягом січня-травня 2019 року в базових центрах зайнятості Дніпропетровської області та філіях Дніпропетровського обласного центру зайнятості перебували на обліку 878 осіб з інвалідністю з числа безробітних.

За направленнями служби зайнятості працевлаштовані 295 осіб зі статусом безробітного, 6 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та розпочали свій бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*