Бальнеологічне відділення обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей розпочне роботу вже на початку нового року

Бальнеологічне відділення обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей розпочне роботу вже на початку нового року. антон казанський, бальнеологічний корпус, басейн, реабілітація, інвалід, wheel, person, abstract, silhouette, cart, drawn. A man riding a horse

З 2010 року в Чернівецькій області триває будівництво нового корпусу медичної установи «Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи». Як розповів в. о. директора Центру Антон Казанський, будівельні роботи велись поступово й активізувались впродовж 2015-2016 років. Відтак наразі новий корпус перебуває на етапі завершення.

За інформацією керівника медзакладу, внутрішньо-оздоблювальні роботи в новозбудованому корпусі вже майже закінчені. Нині інтенсивно триває робота над запуском басейну. Минулого тижня працівники підрядної організації, яка займається його будівництвом, завершили облицювальні роботи та встановили потрібне устаткування. До кінця цього року триватиме випробовування роботи басейну. В цілому, усі будівельні роботи планують закінчити за місяць.

Заплановано, що новий корпус розпочне свою роботу вже на початку нового 2017 року. За словами Антона Казанського, новий корпус дозволить суттєво розширити програму реабілітації дітей та надавати пацієнтам більш комплексну реабілітаційну допомогу. Зосередили увагу саме на необхідності бальнеологічного корпусу, оскільки водні процедури є однією з найбільш ефективних методик реабілітації. В нових приміщеннях планується розміщення пансіонату, де діти зможуть перебувати цілодобово, та харчоблоку, якого наразі в установі немає. Крім того, на відміну від вже наявних відділень, що розміщені в пристосованих приміщеннях колишнього дитсадка, новий корпус буде більш зручним і комфортним. Внутрішні пандуси, ліфти, широкі коридори – все передбачено для пересування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

Також вже розпочато роботу над введенням системи електронних карток хворих.

Щороку в Центрі проходять реабілітацію в середньому 1500-1600 дітей. Розраховано, що тут можуть перебувати діти з неврологічною та ортопедичною патологіями, вродженими вадами розвитку, неважкими психічними порушеннями, а також діти, які за відповідними напрямками мають статус інвалідів та ті, котрі внаслідок набутих захворювань чи травм потребують реабілітації. Про це інформують в Департаменті охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Чернівецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*