Нові можливості в реабілітації на відновлення знижених або втрачених професійних функцій інвалідів АТО

Нові можливості в реабілітації на відновлення знижених або втрачених професійних функцій інвалідів АТО. львів, заклад, професія, учасник ато/оос, інвалідність, building, outdoor, sky, tree, architecture, house, window, car, hotel, downtown. A tall building in a city

Нові можливості в реабілітації на відновлення знижених або втрачених професійних функцій інвалідів АТО. львів, заклад, професія, учасник ато/оос, інвалідність

Державна служба України по справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції повідомляє про відкриту можливість проходження безкоштовної реабілітації за рахунок державного бюджету осіб з інвалідністю у Державній реабілітаційній установі «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Адреса закладу: м. Львів, вул. Хуторівка, буд. 38. Режим роботи закладу: з 8-00 до 17-00 години (денне перебування) та цілодобово (проживання в гуртожитку).

Цільовим призначенням даної програми є здійснення комплексу реабілітаційних заходів осіб з інвалідністю (І, ІІ, ІІІ групи), спрямованих на відновлення знижених або втрачених професійних функцій, вибір професії та адаптацію під неї, поновлення трудової (професійної) діяльності в колишній або новій професії з урахуванням вимог індивідуальних програм реабілітації.

Реабілітаційний процес складається за напрямками:

  • професійна реабілітація (професійна орієнтація, професійний відбір, професійна освіта, професійна адаптація, професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації)
  • соціальна реабілітація (навчання основним соціальним навичкам)
  • психологічна реабілітація (система заходів ,спрямованих на відновлення, корекцію психологічних функцій, якостей, властивостей особи, створення сприятливих умов для розвитку та утвердження особистості)
  • психолого-педагогічна реабілітація. (консультування, індивідуальна та групова терапія, психолого-педагогічна діагностика, психолого-педагогічна корекція, психолого-педагогічна адаптація, психолого- педагогічна спостереження, психолого- педагогічна профілактика)
  • медична реабілітація (медичне Спостереження)
  • фізична реабілітація (консультування, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура)
  • фізкультурно-спортивна реабілітація (навчання заняттям з фізичної культури)
  • трудова реабілітація (система заходів, розроблених з урахуванням схильностей, фізичних розумових і психічних можливостей особи і спрямованих на оволодіння трудовими навичками забезпечення трудової діяльності та адаптацію у виробничих умовах, у тому числі шляхом створення спеціальних чи спеціально пристосованих робочих місць)

Збір необхідних документів та узагальнення інформації за формою, що додається, від осіб з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС, які бажають взяти участь у Проекті соціально-трудової, професійної та психологічної реабілітації з одночасним медичним супроводом здійснюється Сектором Служби у Житомирський області: Логінов Валерій Володимирович, завідувач Сектору, (097) 441 6104.

Додаткова інформація про заклад: (032) 221-59-08; (032) 221-59-08.

Татаринов Борис Глібович – заступник директора реабілітаційної установи.

«Ветерани.UA»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*