Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, для проходження реабілітації

Відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, для проходження реабілітації ЮЖНОУКРАЇНСЬК ДІАГНОСТИКА ОБСТЕЖЕННЯ РАННЄ ВТРУЧАННЯ ІНВАЛІДНІСТЬ

Реабілітаційна установа для дітей з інвалідністю міста Южноукраїнська декілька років йшла до впровадження моделі комплексної реабілітації та попередження інвалідності (раннього втручання). Сьогодні отримувачами реабілітаційних послуг у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська» є діти з інвалідністю та діти віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

Інвалідність у дітей – значне обмеження життєдіяльності, що приводить до соціальної дезадаптації внаслідок порушення розвитку дитини, втрати контролю за своєю поведінкою, а також здатності до самообслуговування, пересування, орієнтації, спілкування, трудової діяльності в майбутньому.

Тож батьки дітей раннього віку часто тривожаться, якщо розвиток дитини дещо уповільнений або негармонійний. Інші ж батьки, навпаки, не помічають навіть вже явні ознаки неблагополуччя у розвитку дитини.

Рання діагностика саме послуговується тому, аби в оптимальні строки виявити проблеми у розвитку дитини та надати профілактичну допомогу.

Вчитель – реабілітолог відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Ірина Токмакова є зареєстрованим користувачем програмного комплексу Лонгітюд Б, який дає можливість помітити проблеми у розвитку дитини задовго до того, як вони стануть очевидними; дитині пройти повноцінне психологічне обстеження в природних умовах, а батькам – довідатися, чим саме зараз займатися з дитиною, отримати від спеціалістів рекомендації по розвитку дитини з допомогою ігор та вправ.

Напередодні нового навчального року запрошуємо батьків та дітей, які потребують допомоги фахівців, до відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, що розташовано за адресою: вулиця Молодіжна, 5а.

Южноукраїнська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*