Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами

Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами. кубок світу, змагання, паралімпійська збірна, спортсмен, фехтування, clothing, person, cartoon, human face. A group of people sitting in chairs

Гардемарини у візках завершили кубок світу 8 високими нагородами. кубок світу, змагання, паралімпійська збірна, спортсмен, фехтування

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках підвела яскраву фінальну риску чемпіонату світу, загалом виборовши 1 золоту, 3 срібні та 4 бронзові медалі. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

18 лютого був найвдаліший із днів, адже, по-перше – він був сповнений яскравих перемог: 1 золота, 2 срібні медалі та 1 бронзова нагорода.

Нашій Морквич Наталі вдалось вибороти 18 лютого таке жадане «золото» в шаблі (категорія А), а також Демчук Андрій завоював срібло в чоловічій шаблі (категорія А). В жіночій шаблі в категорії В у нас – дві високі нагороди – срібло в Олени Федоти та бронза у Надії Дьолог.

Однозначно найкраще від України виступила Наталя Морквич, котра виборола 1 золоту та 1 бронзову медалі.

По-друге, на першому етапі кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія – краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій – кращий у чоловічій шпазі (категорія С).

Вітаємо переможців цього кубку світу, що з проходив в угорському місті Егер з 15 по 18 лютого.