Кам’янський шашкіст вирушає на престижні міжнародні змагання

Дуже насиченим на спортивні події видався цей рік для спортсмена із Кам’янського, майстра спорту з шашок Кирила Іванова – чемпіона і володаря Кубку України серед чоловіків, учасника Всесвітньої олімпіади з інтелектуальних ігор у Китаї. Про це повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Кирил – вихованець заслуженого тренера України Ігоря Губарєва. Протягом останніх двох років спортсмен перебував на тривалому лікуванні. Зараз він бере участь у змаганнях серед спортсменів з обмеженими можливостями і намагається досягти успіху всупереч тому, що повинно було б його зупинити.

За підтримки міського голови Андрія Білоусова шашкіст у травні взяв участь у чемпіонаті Європи з шашок-64 серед спортсменів з обмеженими можливостями, який пройшов у Гомелі (Білорусь). Серед 65 спортсменів із шести країн – Білорусі, Литви, Молдови, Польщі, Росії та України – він впевнено посів перше місце. А в серпні Кирила чекають вже нові випробування – Чемпіонат світу з міжнародних стокліткових шашок, який відбудеться у місті Кранєво (Болгарія).

Цього разу на запрошення Міжнародного шашкового комітету інвалідів (IDCD) відгукнувся депутат міської ради Сергій Миршавка. Саме завдяки його підтримці талановитий спортсмен уперше візьме участь у таких престижних змаганнях світового рівня. Супроводжуватиме спортсмена в дорозі та під час змагань молодий тренер-викладач із шашок ДЮСШ №3 Альона Губарєва.

На думку Сергія Миршавки, абсолютна більшість юних кам’янчан талановиті. У цьому депутат не має жодних сумнівів. Треба тільки вчасно їх підтримати.

Кам`янська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*