У Бахмуті відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з інвалідністю (ФОТО)

У Бахмуті відбувся Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з інвалідністю (ФОТО) БАХМУТ КУБОК УКРАЇНИ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНІ МЕТАННЯ СПОРТСМЕН ІНВАЛІДНІСТЬ

23-26 травня у м. Бахмут за ініціативою Національного комітету спорту інвалідів України та Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», при підтримці департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА, Донецький регіональний центр «Інваспорт» сумісно з Бахмутською міською радою провели Кубок України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з вадами зору, розумового і фізичного розвитку та ураженнями опорно-рухового апарату.

До Бахмута завітали близько 100 спортсменів з 16 регіонів України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та Черкаської областей.

Привітали спортсменів та побажали яскравих перемог почесні гості:

Андрій Фатєєв – головний тренер штатної збірної України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, Заслужений тренер України;

Володимир Мицик – директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА;

Віктор Лис – начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, президент федерації легкої атлетики Донецької області, Заслужений тренер України, СРСР;

Костянтин Шевченко – в.о. начальника Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

Спортсмени змагалися у таких видах програми, як штовхання ядра, метання диску, метання спису та метання булави.

Донеччину на змаганнях представляли 7 спортсменів з Бахмута та Маріуполя.

У підсумку спортсмени Донецької області вибороли 22 нагороди, з них: 15 золотих, 5 срібних, 2 бронзові.

У скарбничку Донеччини медалі принесли:

Дмитро Ібрагімов ЗМСУ (м. Бахмут) – I місце ядро (15.40 м), I місце диск (46.56 м) ;
Анна Гордова МСУ (м. Бахмут) – I місце ядро (7.03 м), I місце диск (17.20 м);
Артур Радковський (м. Бахмут) – I місце ядро (5.73 м), I місце диск (14.00 м), I місце спис (18.00 м);
Віктор Рудаков (м. Бахмут) – II місце ядро (12.74 м), II місце диск (31.72 м);
Олександр Латишев (м. Маріуполь) – I місце ядро (9.71 м), II місце диск (24.10 м);
Олександр Белобоков МСУ (м. Маріуполь) – II місце ядро (14.62 м);
Микола Горностаєв (м. Маріуполь) – II місце ядро (7.14 м), III місце диск (18.03 м);

Підготував нашу команду тренерський склад: ЗТУ Віктор Лис та Віктор Орєхов.

Нагородження проводили почесні гості: Андрій Фатєєв, Володимир Мицик, Віктор Лис, Костянтин Шевченко.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії, Заслужений тренер України – Ігор Володимирович Скирда.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів та бажаємо нових перемог в спорті та в житті!

Сайт Бахмутської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*