У Пхьончхані відбулася церемонія відкриття XІІ зимових Паралімпійських ігор

У Пхьончхані відбулася церемонія відкриття XІІ зимових Паралімпійських ігор ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ АТЛЕТ ЗМАГАННЯ ПАРАЛИМПИЕЦ СПОРТСМЕН

Українська паралімпійська збірна 2018 року

Наймасштабніші зимові Паралімпійські ігри офіційно розпочалися з церемонії відкриття в Пхьончхані, Південна Корея.

У змаганнях розіграють 80 комплектів нагород у 6 видах спорту – гірські лижі, сноуборд, пара-хокей, керлінг на інвалідному візку, спортивне катання на лижах по пересіченій місцевості та біатлон.

Україна виступатиме лише у біатлоні, лижних гонках та сноуборді. Майже у кожній дисципліні змагання відбуватимуться у трьох видах: сидячи, стоячи та серед спортсменів з вадами зору, таким атлетам допомагають гайди. Загалом під синьо-жовтим прапором виступатимуть 30 спортсменів, серед яких 10 помічників для атлетів з вадами зору.

У змаганнях з 9 по 18 березня візьмуть участь 567 спортсменів із 48 країн світу, а також нейтральна паралімпійська делегація з Росії.

На відміну від Зимових Олімпійських ігор минулого місяця, де північні та південнокорейські спортсмени брали участь у церемонії відкриття під єдиним прапором, обидві країни вийшли на відкриття Паралімпійських ігор окремо.

Основні змагання розпочнуться 10-го березня з гірських лиж у чоловіків і жінок.

Вперше в історії України чемпіони та призери Паралімпійських ігор будуть відзначені в рівній мірі з олімпійцями. За «золото» паралімпійці отримають премії у розмірі 125 тисяч доларів США, за «срібло» – 80 тисяч та за «бронзу» – 55 тисяч. До цього часу паралімпійські спортсмени отримували втричі менше.

«Copyright © 2017 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Одна репліка к “У Пхьончхані відбулася церемонія відкриття XІІ зимових Паралімпійських ігор”

  1. судя по видео, удостоилось чести участвовать всего двое ребят на колясках? не верю, что в Украине чемпионов уменьшилось в сравнении с прошлыми параолимпиадами. скорее условия для тренеровок отсутствуют. о чем активно жалуются олимпийци, что нет человеческих условий для тренеровок. или все же причина в финансировании таких мероприятий? сравнивая с прошлыми годами и сравнивая с другими странами – это бросилось в глаза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*