Вихованці Валерія Дружиновича – серед переможців чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО)

Вихованці Валерія Дружиновича – серед переможців чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО). чемпіонат україни, змагання, пауерліфтинг, спортсмен, інвалід, sport, exercise device, person, barbell, exercise, exercise equipment, weights, physical fitness, tool, weight training. A person on the machine

Вихованці Валерія Дружиновича – серед переможців чемпіонату України з пауерліфтингу. чемпіонат україни, змагання, пауерліфтинг, спортсмен, інвалід

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно – рухового апарату та наслідками дитячого церебрального паралічу.

Більше сотні хлопців і дівчат з двадцяти регіонів приїхали на свято сили, мужності та незламної волі.

Волинську область представляли дев’ять вихованців Волинського регіонального центру «ІНВАСПОРТ». Семеро з них – учні Ковельського відділення ОДЮСШ інвалідів, а саме: Ксенія Токар, Богдан Булік, Денис Остапук, Василь Гусак, Михайло Ющук, Богдан Ліпіч та Максим Бондаренко (тренер Валерій Дружинович).

Першими на поміст вийшли жінки. У ваговій категорії до 41 кг перемогу впевнено виборола наймолодша учасниця чемпіонату, учениця ЗОШ № 8 Ксенія Токар. Піднявши штангу вагою 53 кг, вона підтвердила звання кандидата в майстри спорту України.

Вперше у змаганнях такого високого рівня взяв участь Богдан Булік, який серед юніорів (до 49 кг) здобув «срібло» для нашої команди.

З результатом 112 кг третю сходинку серед спортсменів до 59 кг посів студент Ковельського промислово-економічного коледжу Денис Остапук. Він також став переможцем серед учасників до 20 років.

Максим Бондаренко (до 65 кг) підкорив штангу вагою 128 кг, виборовши бронзову медаль. На жаль, третю спробу, коли він піднімав штангу 133 кг, судді не зарахували.

Найбільш цікава, напружена силова та психологічно-тактична боротьба зав’язалась серед хлопців у категорії до 72 кг. До виступу останнього учасника не було зрозуміло, хто ж буде стояти на п’єдесталі. Завдяки титанічній самовіддачі на тренуваннях, під час чемпіонату та чудовому технічному ліфтингу “срібло” здобув Богдан Ліпіч.

Василь Гусак так і не зумів пробитись до трійки призерів, а Михайло Ющук завершив змагання, не впоравшись з початковою вагою.