Позичте незрячим свої очі

Позичте незрячим свої очі. волонтер, незрячий, програма be my eyes, слабозорий, смартфон, man, person, hat, human face, human beard, wearing, fashion accessory, moustache, clothing, facial hair. A man wearing a hat and glasses

Кожен власник смартфона може допомогти незрячій людині з будь-якої точки світу, інформує “Zaxid.net”

На початку жовтня для пристроїв на базі Android стала доступна програма “Be My Eyes”, назва якої дослівно перекладається як “Будь моїми очима”. При цьому, цей чудовий сервіс вже кілька років працює на iPhone, тож в ньому вже є певна кількість як незрячих чи слабозорих користувачів, так і зрячих волонтерів. Але тепер їх стане ще більше!

Основна ідея проекту в тому, щоб зрячі користувачі програми слугували очима незрячим людям. Все відбувається за допомогою відеодзвінків, які здійснюються через програму. Незрячий користувач телефонує зрячому волонтеру зі своїми запитаннями щодо навколишньої обстановки, а волонтер, бачачи її на екрані свого смартфона чи планшета, відповідає на них.

Цікавою програма буде і для тих, хто не лише хоче допомогти чи потребує допомоги, але й покращити свої знання з іноземних мов. Річ у тім, що у всіх користувачів програми є можливість обрати, якими мовами вони хочуть спілкуватися зі своїми співрозмовниками. Можна вказати основну і додаткові мови. Відтак, якщо немає доступних волонтерів основною (рідною) мовою, то система шукає волонтерів, які володіють додатковими мовами, які вказав незрячий чи слабозорий користувач. Таким чином, чим більше іноземних мов знає незрячий чи слабозорий користувач, тим більше шансів у нього зв’язатися з вільним волонтером і отримати допомогу.

Те саме і з волонтерами: чим більше вони знають мов, тим частіше їм надходитимуть дзвінки.

Для тих, хто боїться дзвінків у небажаний час – не хвилюйтеся. Ви отримуватимете дзвінки лише тоді, коли додаток “Be My Eyes” буде запущений на вашому пристрої. Не готові зараз допомагати? Просто завершіть роботу програми.

Волонтер може отримувати найрізноманітніші прохання: прочитати показники лічильника, термін придатності на продуктах, сказати, одяг якого кольору тримає незрячий користувач і навіть сказати, чи підходить йому поєднання одних елементів одягу з іншими. Тобто всі запитання, які стосуються побуту і всього, що з ним пов’язано.

Програма безкоштовна і не містить реклами, а версія для Android ще й повністю перекладена на українську мову!

Завантажити програму можна на Google Play та App Store, а більше дізнатися про неї можна на її сайті.

Володимир Пиріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*