Прокуратура перевірила дотримання законодавства щодо соціального захисту інвалідів

Прокуратура перевірила дотримання законодавства щодо соціального захисту інвалідів ІНВАЛІДІВ

Прокуратурою Черкаської області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» у Черкаському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів.

Установлено, що працівниками вказаної установи неповною мірою забезпечено дієвий контроль за дотриманням законодавства в частині виконання роботодавцями нормативу працевлаштування інвалідів, стягнення фінансово-господарських санкцій і пені, що призводить до накопичення значних сум заборгованості зі сплати платежів до спеціального фонду державного бюджету.

Також виявлено факти непред’явлення виконавчих документів до стягнення.

Крім того, на виконанні у державної виконавчої служби знаходяться виконавчі провадження на загальну суму понад 117 тис грн. Проте протягом 2013-2014 років працівниками Фонду не направлено жодної скарги на незаконні дії державних виконавців, в результаті чого ненадходження вказаних коштів не сприяє реалізації державної політики щодо соціальної захищеності інвалідів в Україні.

За результатом перевірки 22 жовтня поточного року прокуратурою області на адресу керівництва вказаного відділення внесено подання з вимого усунути порушення та притягнути винуватих осіб до відповідальності.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Прокуратура Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*