Мінсоцполітики України має намір перевірити роботу Фонду інвалідів

Мінсоцполітики України має намір перевірити роботу Фонду інвалідів ІНВАЛІДІВ

Міністерство соціальної політики має намір провести перевірку роботи Фонду соціального захисту інвалідів України, повідомив міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі радіо “Ера” у вівторок.

За його словами, в Україні існує норма, згідно з якою на кожному підприємстві має працювати не менше 4% інвалідів, які мають отримувати передбачені законом кошти. І відповідає за контроль виконання цієї норми Фонд інвалідів.

“Я думаю, що ми займемося Фондом інвалідів, поцікавимося, яким чином вони контролюють цей процес, є там порушення і наскільки вони глибокі”, – сказав А. Рева.

Він додав, що є проблема і з працевлаштуванням інвалідів, пов’язана з тим, що державні центри зайнятості не можуть ставити інвалідів на облік, оскільки вони отримують пенсію з інвалідності і не можуть претендувати на допомогу із безробіття.

Інтерфакс-Україна

Одна репліка к “Мінсоцполітики України має намір перевірити роботу Фонду інвалідів”

  1. Лариса сказав:

    Дискримінація за ознакою інвалідності заборонена, тому Центри зайнятості зобов’язані ставити на облік людей, які мають інвалідіність. Люди може й не будуть отримувати допомогу по безробіттю, але бути на обліку в центрі зайнятості , вони можуть. Дивує, що Міністр цього не знає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*