Чи має право дитина з вадами опорно-рухового апарату на безкоштовне ортопедичне взуття?

Чи має право дитина з вадами опорно-рухового апарату на безкоштовне ортопедичне взуття? ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 1 08 5 image 1Роз’яснення надає начальник відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Наталія Павлюкова.

Відповідно до пункту 35 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321, діти віком до 18 років забезпечуються двома парами індивідуальних ортезів на стопу (устілки) на рік при плосковальгусних та плосковарусних деформаціях стоп, що підтверджується довідкою ЛКК. Ортопедичним взуттям забезпечуються діти-інваліди.

З питання забезпечення дитини ортезами на стопу рекомендуємо звернутися до управління соціального захисту населення Придніпровського (Соснівського району) за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, буд. 307, к. 107, тел. 45 32 29 (бульв. Шевченка, буд. 117, к. 126, тел. 32 95 40) за місцем реєстрації.

При собі мати документи:

– свідоцтво про народження дитини;
– ідентифікаційний код дитини;
– заключення ЛКК про необхідність забезпечення ортезами на стопу;
– довідка про реєстрацію місця проживання дитини;
– паспорт та ідентифікаційний код законного представника дитини.

Черкаси – офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*