Кабмін запровадив нову модель забезпечення ряду послуг для людей з інвалідністю

Кабмін запровадив нову модель забезпечення ряду послуг для людей з інвалідністю ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ЗАСІДАННЯ УРЯДУ ІНВАЛІДНІСТЬ

Для реалізації вибору технічного засобу був розроблений електронний каталог технічних та інших засобів реабілітації.

Уряд ухвалив ряд постанов для покращення якості життя людей з інвалідністю / Фото УНІАН

Уряд ухвалив ряд постанов, покликаних підвищити якість життя людей з інвалідністю в Україні. Відповідний пакет постанов було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Представляючи пакет постанов, міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що, зокрема, впроваджується нова модель забезпечення людей з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

За його словами, для реалізації вибору технічного засобу був розроблений електронний каталог технічних та інших засобів реабілітації.

«Ми впроваджуємо соціальну гарантію надання послуг з підбору, адаптації та підготовки до застосування засобів реабілітації. Ця послуга надаватиметься всім людям з першою групою інвалідності і поліпшить якість вибору того засобу реабілітації, який найбільше підходить людині для компенсації функціональних обмежень», – сказав міністр.

Рева зазначив, що новацією моделі буде укладення договору між людиною з інвалідністю, підприємством і органом соціального захисту населення, на підставі якого контролюватиметься якість наданого обладнання з реабілітації.

«Людина з інвалідністю, її потреби будуть в центрі нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації, а не розподіл коштів серед підприємств», – сказав міністр.

Крім того, передбачено розширення забезпечення засобами реабілітації учасників АТО.

За словами Реви, постанови передбачають можливість компенсації купівлі в торговельних мережах деяких засобів реабілітації для скорочення процедури їх придбання.

Міністр також повідомив, що уряд має намір стимулювати місцеві органи самоврядування до створення служби з перевезення людей з інвалідністю.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*