На Дніпропетровщині поліція викрила схему незаконних соціальних виплат на суму понад 5 мільйонів гривень (ФОТО)

На Дніпропетровщині поліція викрила схему незаконних соціальних виплат на суму понад 5 мільйонів гривень (ФОТО) ДНІПРОПЕТРОВЩИНА МСЕК ГРОШОВА ДОПОМОГА КОРУПЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ІНВАЛІДНІСТЬ

За неправомірну вигоду громадяни через МСЕК отримували групу інвалідності, а в подальшому від держави – 200 тисяч гривень грошової допомоги. Встановлені учасники схеми, а також громадяни, які нею скористалися. Одного із зловмисників затримано.

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції України встановили та задокументували злочинні дії осіб, причетних до корупційної діяльності.

За певну винагороду через медико-соціальну експертну комісію учасники бойових дій безпідставно оформлювали групу інвалідності. Це давало змогу в подальшому отримати від держави грошову допомогу у розмірі 200 тисяч гривен. Вартість такої послуги – 40-50 тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили, що у корупційній схемі задіяна голова однієї з МСЕК, яка через громадського діяча отримувала кошти. Крім того, під час проведення слідчо-оперативних заходів задокументовано одержання посередником від громадян неправомірної вигоди на загальну суму 45 тисяч гривен. Також встановлені особи, які скористалися даними послугами. Сума заданих державі збитків становить понад 5 мільйонів гривень.

26 квітня на залізничному вокзалі м. Кам’янське оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції та слідчі обласної прокуратури затримали посередника. Він одержав ще частину хабара у розмірі 5 тисяч гривень за сприяння в оформленні групи інвалідності. Вказані гроші призначалися для голови МСЕК.

На даний час проводяться санкціоновані обшуки.

Департамент захисту економіки
Національної поліції України
тел. довіри (098) 103-96-59
au.vo1558376985g.pn.1558376985noke@1558376985ezd1558376985

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*