Працівників судів навчали спілкуватися з особами із інтелектуальними порушеннями

Працівників судів навчали спілкуватися з особами із інтелектуальними порушеннями. комунікація, працівник суду, спілкування, тренинг, інтелектуальне порушення, person, indoor, clothing, computer, table, ceiling, people, laptop, furniture, man. A group of people sitting at a desk

Працівників судів навчали спілкуватися з особами із інтелектуальними порушеннями. комунікація, працівник суду, спілкування, тренинг, інтелектуальне порушення

Під час тренінгу в Національній школі суддів України працівників апаратів судів навчили особливостям комунікації з особами із інтелектуальними та психічними порушеннями та надали практичні поради щодо спілкування з такою категорією відвідувачів судів.

Як повідомили в прес-службі НШСУ, 24 січня в місті Києві Національна школа суддів України спільно з ГО «Правозахисна організація «Права людини» в рамках програми «Нове правосуддя» провела апробацію тренінгу для працівників апаратів судів на тему «Особливості спілкування працівників апаратів судів з особами з інтелектуальними та психічними порушеннями».

Про зміст курсу та навчальні цілі тренінгу розповів директор ГО «Правозахисна організація «Права людини» Віталій Дроботун, передає «Закон і Бізнес».

Апробація курсу та його подальше впровадження у навчальний процес дозволять підвищити ефективність захисту прав осіб з інтелектуальними та психічними порушеннями з врахуванням європейських стандартів судочинства.

Тренерами навчального курсу стали виконавчий директор ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» Раїса Кравченко та генеральний директор Synergy development consulting, тренер, ментор, консультант та голова правління ГО «Міжнародна агенція змін» Світлана Олєйнікова.

У ході інтерактивної лекції та роботи в групах учасники дізналися як права людей з інтелектуальними та психо-соціальними порушеннями гарантуються та захищаються стандартами ООН та Ради Європи. Тренери також запропонували працівникам апаратів судів для обговорення ситуацію з захистом прав таких осіб, яка існує в Україні на прикладі аналітичного дослідження «Моніторинговий звіт: аналіз судової практики розгляду справ про визнання фізичної особи недієздатною».

У другій частині тренінгу детально вивчалися практичні навички комунікації із особами з психічними та інтелектуальними порушеннями, тренери надали практичні поради та продемонстрували відео щодо особливостей спілкування з цією категорією осіб. Під час роботи в малих групах учасники навчалися побудові комунікації за допомогою спрощеної мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*