ВР внесла зміни в закон про забезпечення інвалідів безоплатним транспортним супроводом

ВР внесла зміни в закон про забезпечення інвалідів безоплатним транспортним супроводом. законопроект, реабілітація, транспортне обслуговування, інвалід, інвалідність, building, outdoor, wheel, bicycle, land vehicle, person, bicycle wheel, wheelchair, vehicle, man. A man with a bicycle in front of a building

ВР внесла зміни в закон про забезпечення інвалідів безоплатним транспортним супроводом. законопроект, реабілітація, транспортне обслуговування, інвалід, інвалідністьЗаконопроект стосується питання пільгового проїзду відповідних категорій осіб в міському, приміському та міжміському транспорті / Фото УНІАН

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення зміни до статті 31 Закону України “Про реабілітацію інвалідів в Україні” щодо транспортного обслуговування осіб з інвалідністю (№6155).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 309 народних депутатів із 381, зареєстрованого у сесійній залі.

Законом встановлюється, що інваліди, діти-інваліди, які проходять реабілітацію в реабілітаційних установах, забезпечуються реабілітаційними установами безоплатним транспортним обслуговуванням у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері праці та соціальної політики.

Раніше законом передбачалося, що лише реабілітаційні установи, розташовані у сільській місцевості, надають транспортні послуги інвалідам.

Як зазначив один із авторів законопроекту, лідер фракції “Народний фронт” Максим Бурбак, “законопроект не стосується питання пільгового проїзду відповідних категорій осіб у міському, приміському та міжміському транспорті”.

“Йдеться про те, що реабілітаційна установа власним автобусом привезе людину з інвалідністю від вокзалу до реабілітаційної установи і у зворотному напрямку”, – сказав він.

Як зазначається у пояснювальній записці, станом на 1 січня 2016 року в системі Мінсоцполітики функціонувала 151 реабілітаційна установа, в тому числі 8 – у сфері управління Мінсоцполітики та 143 – у сфері управління органів соціального захисту населення. Із них тільки 2 реабілітаційні установи розміщені в сільській місцевості.

Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*