Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю МІНСОЦПОЛІТИКИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРИДБАННЯ СПЕЦАВТОМОБІЛЬ ІНВАЛІДНІСТЬ

До першого червня 2018 року відбувається прийом документів на розгляд робочої групи Мінсоцполітики щодо забезпечення місцевих органів виконавчої влади спеціально обладнаними автомобілями для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

14 березня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 189 „Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату” (www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-vikorista), якою затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання таких спеціально обладнаних автомобілів.

Порядком передбачено закупівлю Фондом соціального захисту інвалідів таких автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю виконавчими органами міських рад (крім міст, що є обласними центрами, та міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Також Порядком визначено умови забезпечення такими автомобілями, зокрема:

– проживання на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;

– функціонування служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю та виділення коштів з місцевого бюджету для її фінансування.

Рішення приймається робочою групою Мінсоцполітики за результатами розгляду наданих заяв та відповідного пакету документів.

Відповідно до пункту 2 Постанови в 2018 році такі заяви подаються на розгляд робочої групи до 1 червня, а в подальшому – щороку до 1 квітня.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*