Засуджено заступника одного з голів сільської ради Хмельницького району за вплив на членів МСЕК щодо призначення особі групи інвалідності

Засуджено заступника одного з голів сільської ради Хмельницького району за вплив на членів МСЕК щодо призначення особі групи інвалідності НЕПРАВОМІРНА ВИГОДА ПОКАРАННЯ СУД ШТРАФ ІНВАЛІДНІСТЬ

Хмельницьким міськрайонним судом засуджено заступника голови однієї із сільських рад Хмельницького району, яка обіцяла потерпілій вплинути на членів медико-соціальної експертної комісії Хмельницької обласної лікарні щодо прийняття рішення про призначення їй ІІ групи інвалідності. Ціна питання склала 1500 доларів США.

Суд кваліфікував дії обвинуваченої за частиною 2 статті 369-2 КК України, як умисні дії, які виразились в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена розкаялась у вчиненні злочину, визнала вину, відшкодувала шкоду, на утриманні має двох неповнолітніх дітей та є інвалідом другої групи.

За повідомленням прес-служби суду

Судова влада України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*