Українські тифлопедагоги допомагають незрячим жити у великих містах (ВІДЕО)

1 16 854115 жовтня в усьому світі відзначають День білої тростини, його започаткували на підтримку людей із вадами зору. В сучасній Україні ця підтримка потрібна кожного дня, адже більшість будинків і вулиць не пристосована до потреб людей з обмеженими можливостями. Адаптуватися у місті незрячих вчать – тифлопедагоги.

Детальніше…Додати коментар (0)

В мире тишины и таланта

1 16 martime1349266595 1 2. егор, детей

Слабослышащие вовсе не замкнуты, как считают многие; напротив, они общительные, эмоциональные, искренние и перспективные люди, возможности которых часто превосходят умения слышащих. Например, гениальные писатели Виктор Гюго и Жан Жак Руссо, композитор Людвиг Ван Бетховен, художник Антонио Станьоли, скульптор Десен… – все были глухими, но их физический недуг компенсировал особый слух души и сердца.

Детальніше…Додати коментар (0)

Параолімпійські ігри. Результати Київського відділення «Інваспорт»

1 16 IMG 6724 2У цьому році пройшли параолімпійські ігри у Лондоні. Україна гідно виступила, посівши четверте місце у світі. Було багато суперечок, навколо ігор, суддівства та нагород. Але, тим не менше, ігри закінчилися, спортсмени повернулися в Україну, і почали готуватися до наступних змагань. Ми поговорили з Даупшасом Василем Казимировичем з київського центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Детальніше…Додати коментар (0)