Леша-Логан из Чернигова живет в Цинциннати

1 25 7 B2262B65-38A8-4247-83DB-06DF554EB528 mw1024 n s 2. интерната, усыновление

История гибели трехлетнего россиянина Максима Кузьмина (в США он получил имя Макс Шатто), усыновленного американской семьей из Техаса, практически, не комментируется украинскими экспертами, политиками, общественными деятелями. В отличие от России, в украинском обществе мало уделяют внимания проблемам усыновления детей американскими родителями. По-видимому, просто потому, что нет негативных случаев.

Детальніше…Додати коментар (0)

Олександра Нестерука змусили жебракувати в Росії

1 25 6 483686 1 300 2. чоловіка

Безногого та безрукого 49-річного Олександра Нестерука із села Митенці на Вінниччині називають багачем, бо півроку тому він поставив металопластикові вікна. На будинку червона зірка з написом “Тут живе афганець”. Решта хат на вулиці обдерті.

Детальніше…Додати коментар (0)

Права тяжкохворих Сумщини відстоюватиме Асоціація паліативної та хоспісної допомоги

1 25 aso 2. невиліковно хворим, паліативної, тяжкохворих, хоспісної допомоги

За оцінками фахівців, щороку близько півмільйона осіб в Україні наприкінці життя потребують паліативної та хоспісної допомоги. Також майже два мільйони членів їхніх родин потребують психологічної, соціальної підтримки у тяжкій ситуації. Наразі права тяжкохворих в Україні забезпечуються недосконало.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інтерв`ю з менеджером проектів «Голосу батьків» Оленою Трубенок

1 25 875412 1 2«Голос батьків» – громадська організація, що об’єднує батьків дітей з особливими потребами, насамперед – із вадами зору та ДЦП. Ця організація досить молода (вона діє в Чернігові всього два роки), однак уже має певні успіхи в своїй діяльності. Головний із них – у батьків з’явилася надія, що їхні «особливі» діти житимуть повноцінним життям.

Детальніше…Додати коментар (0)

Подведены итоги выполнения программы “Безбарьерный город” в 2012 году

1 13 1990-1u 1. доступності, инвалидов, ограниченными физическими возможностями, пандусами

Донецкий городской совет продолжает выполнение программы «Безбарьерный город», которая направлена на создание беспрепятственной жизненной среды для людей с ограниченными физическими возможностями.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Черкасах провели загальноміські збори з питань організації навчання дітей з особливими потребами

1 25 1596325 1. особливими потребами, інклюзивної освіти

Одним із пріоритетів розвитку міста цьогоріч визначено інклюзивне навчання, розвиток, соціалізація дітей з обмеженими можливостями в закладах освіти, культури, спорту. На цю тему нещодавно провели загальноміські батьківські збори.

Детальніше…Додати коментар (0)

У параолимпийцев выше мотивация

1 25 1346615108В украинском спорте – странная тенденция. На Олимпийских Играх, для подготовки участия в которых из бюджета выделяются огромные деньги, наши спортсмены демонстрируют довольно-таки невысокие результаты. А вот на Параолимпиадах, где соревнуются люди с ограниченными физическими возможностями, украинская команда неизменно входит в число лидеров.

Детальніше…Додати коментар (0)