В Україні буде створено міжнародний реабілітаційний центр для дітей з ДЦП

1 26 6 34 14 2. intermedicalecocity, дитячим церебральним паралічем, реабілітації

У Херсонській області на Арабатській стрілці буде створено Міжнародний реабілітаційний центр «InterMedicalEcoCity». Це питання заслуховувалося на 57-му засіданні Економічної ради СНД, що проходило 15 березня у Москві. Прийнято рішення про підтримку ініціативи української сторони щодо розробки проекту створення Центру з заінтересованими державами — учасницями СНД та органами галузевого співробітництва СНД.

Детальніше…Додати коментар (0)

Боротьба за те, щоб бути, як усі

1 26 5 185434013 1. особливими потребами, інклюзивної освіти

«Дуже тебе прошу, терміново дай мені посилання на всю нормативну базу з інклюзивної освіти в Україні». З таким проханням до мене звернувся нещодавно мій друг.

«Та я б залюбки», — з гіркотою подумала я, але ніяких нормативно-правових актів окрім Концепції інклюзивної освіти, схваленої колегією Міністерства освіти і науки України…

Детальніше…Додати коментар (0)

З 1 квітня у Луцьку надаватимуть безоплатні юридичні консультації людям з інвалідністю

1 18 legislation 1. працю

У рамках проекту «Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС у сфері забезпечення права на працю людям з інвалідністю» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у Харкові, Львові, Луцьку, Феодосії, Черкасах юристи безоплатно три місяці консультуватимуть інвалідів. Консультації надаються з питань праці та працевлаштування.

Детальніше…Додати коментар (0)