Перший досвід запровадження інклюзивної освіти вимагає перегляду загальноприйнятих понять та практик – Уповноважений Президента з прав дитини

1 09 185434013 1. особливими освітніми потребами, інвалідністю, інклюзивної освіти

За доручення Уповноваженого Президента України з прав дитини керівник Управління Уповноваженого Людмила Волинець взяла участь в інноваційній конференції «Інклюзивна освіта: теорія, практика, перспектива розвитку», яка була проведена Міністерством освіти та науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим.

Детальніше…Додати коментар (0)

Інвалідність живе у суспільстві, а не в особі…

1 30 000110. особливими потребами, інвалідність, інвалідів

Поки що світ очима українського інваліда обмежений виглядом з вікна власного чи казенного помешкання. Держава затрачає чималі кошти на утримання таких людей і водночас нічого не робить, щоб відкрити для них простір і перспективи. Таке ставлення милосердним не назвеш…

Детальніше…Додати коментар (0)

На Закарпатті захищають права людей з інвалідністю

1 30 30349-1u 2. реабілітації, інвалідів

Закарпатське обласне товариство інвалідів ВОІ СОІУ 24.04.2013 р. провело навчальний обласний семінар для активу інвалідних організацій області з вивчення та впровадження в життя законів України по реалізації ініціатив Президента України з покращення соціальних стандартів життя інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Харькове создали схему метро для слепых

1 30 20130425152932 1 2. схемы

Харьковская общественная организация незрячих юристов создала схему метрополитена по уникальной технологии.

Об этом рассказал председатель организации Олег Лепетюк. Он отметил, что для этого использовался метод шелкографии.

Детальніше…Додати коментар (0)

АутХаус – поселение для людей с аутизмом в Украине

1 29 authouse 2. аутхаус українка, аутизм

Согласно принятой Международной классификации болезней, детский аутизм является общим нарушением развития, которое затрагивает психику ребенка. Прежде всего, нарушается потребность в общении и способность к социальному взаимодействию. Если у ребенка действительно выявляется аутизм, то родителям нужно осознать, что это на всю жизнь.

Детальніше…Додати коментар (0)

Кобеляцькі пандуси: зроблено для інвалідів чи для «галочки»?

1 29 new-23484-2013-04-25 1 2. обмеженими фізичними можливостями, пандус, інвалідів

Люди з хворобами опорно-рухового апарату стикаються з безліччю проблем. Серед них і відсутність пандусів, за допомогою яких можна безперешкодно дістатися будь-якого закладу. Журналісти «ЕХО» вирішили дізнатися, чи відповідають будівельним нормам кобеляцькі пандуси і чи реально ними користуватися.

Детальніше…Додати коментар (0)

Для инвалидов индивидуально производят протезно-ортопедические изделия

1 26 108008-23 1. протезно-ортопедического, реабилитации

Запорожский цех протезно-ортопедических изделий Днепропетровского казенного экспериментального протезно-ортопедического предприятия оказывает помощь гражданам, имеющим нарушения и заболевания опорно-двигательного аппарата, которые нуждаются в ортопедических средствах. Для них цех производит протезно-ортопедические изделия, ортопедическую обувь, изделия медицинского назначения.

Детальніше…Додати коментар (3)

В Крыму инвалиды могут попасть только на один пляж

1 26 25070. пляж

В Крыму только один пляж полностью приспособлен для посещения его людьми с ограниченными физическими возможностями.

Об этом 25 апреля на пресс-конференции в «Аргументах недели — Крым» сообщила председатель Крымской республиканской общественной организации инвалидов «Берег» Анна Хомутова.

Детальніше…Додати коментар (1)

Сторінка 1 из 9
1 2 3 9