В Луганске впервые прошел открытый чемпионат области по плаванию среди инвалидов

1 02 1364741040 231 марта 2013 года в Луганске прошел открытый чемпионат области по плаванию среди спортсменов с ограниченными физическими возможностями. Организатором соревнований выступил Луганский региональный центр по физической культуре и спорту инвалидов «Инваспорт» при поддержке луганской городской организации Партии регионов.

Детальніше…Додати коментар (0)

Tobii выпустила устройства PCEye Go и Pro для управления ПК с помощью взгляда (ВИДЕО)

1 01 tobii-PCEye 2. pceye, tobii

Компания Tobii анонсировала выпуск систем слежения за взглядом PCEye следующего поколения. Продукты PCEye Go и PCEye Pro позволяют организовать управление ноутбуками и настольными ПК с помощью взгляда. Они нацелены на людей с ограниченными возможностями.

Детальніше…Додати коментар (0)

Боротьба за виживання

1 01 baiat picior 2. ревматоїдний артрит, інвалідність

Діти з ювенільним ревматоїдним артритом у нашій країні приречені на інвалідність – держава не забезпечує їм належного лікування. Дванадцять-чотирнадцять тисяч гривень на місяць – така ціна терапії, яка дозволяє призупинити прогресування невиліковної хвороби. Боротьба батьків за ліки для хворих дітей триває роками, оскільки постійно лікуватися власним коштом більшість із них не має змоги.

Детальніше…Додати коментар (0)

Рівняни написали книгу про те, як спілкуватись з інвалідами

1 01 8745145 2. вікторія самчук, генерація успішної дії, петро поліщук, інвалідів

Люди з обмеженими можливостями, інакше кажучи інваліди, такі ж самі, як і повносправні громадяни нашого суспільства. Вони прагнуть працювати, втілювати свої ідеї, подорожувати, мають життєві амбіції, а також просте загальнолюдське право на повагу.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Нам потрібна не жалість, а шанс»

1 01 rostyslav 2. обмеженими можливостями

Марити подорожами, бачити у сні, як легко долаєш незнайомі дороги, та бути скованим хворобою – таке випробування доля послала Ростиславу Семенишину. Однак юнак, якому після народження лікарі встановили страшний діагноз – ДЦП, зумів довести, що навіть така важка недуга – не привід відмовлятися від мрій дитинства.

Детальніше…Додати коментар (0)

Минулого року в реабілітаційних центрах для дітей-інвалідів Дніпропетровщини кількість ліжко-місць збільшилася більше ніж в 2 рази

1 01 7854125 1 2. дітей-інвалідів, обмеженими фізичними можливостями, реабілітації

На Дніпропетровщині розширюється мережа центрів реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Минулого року кількість ліжко-місць для таких малюків збільшилася більше ніж в 2 рази. Такі центри створюються на базі будинків дитини, потреба у яких знижується так само стрімко, як і збільшується кількість влаштованих у сім’ї дітей-сиріт.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одессе будут готовить специалистов по ремонту инвалидных колясок

1 01 82469521 2Общественная организация «Инвацентр» выиграла конкурс социальных проектов. Так, городские власти пожертвовали 35 тысяч бюджетных гривен на развитие центра по ремонту технических средств реабилитации для инвалидов.

Детальніше…Додати коментар (0)