Інваліди війни зможуть лікуватися у санаторіях безкоштовно

1 28 58. інвалідів війни

Президент України Віктор Янукович підписав Закон №284-VII «Про внесення зміни до статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо першочергового безплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни».

Детальніше…Додати коментар (0)

Представники різних відомств обговорили дотримання прав психічно хворих

1 27 741253 2. здоров'я

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл на тему: «Застосування примусових заходів медичного характеру як різновиду державного примусу».

Детальніше…Додати коментар (0)

Імітація доброти?

1 27 8-a9df-e419e32458b5 1. інклюзивної освіти, інклюзії

18-21 червня Житомирський державний університет імені Івана Франка спільно з Болонським університетом (Італія) провів семінар «Професійний супровід дітей з інвалідністю в умовах навчання у державних та приватних школах».

Детальніше…Додати коментар (0)

Територія незрячих

1 27 inval-UTOS-xvost-odol 1 2. утос, незрячі

Така територія існувала у Рівному в радянські часи. Тут компактно жили і працювали люди, які з різних причин втратили зір. Щоб їх життя було повноцінним, вісімдесят років тому було створено Українське товариство сліпих. У Рівному його історія розпочалася із заснування на вулиці Замковій невеличкої артілі для незрячих, більш відомої як гортос.

Детальніше…Додати коментар (0)

Донбасский межрегиональный центр профессиональной реабилитации инвалидов приглашает

1 27 photo small. реабилитации

Для осуществления мероприятий по профессиональной, социально-психологической и духовной реабилитации людей с ограниченными физическими возможностями, с целью их адаптации в социуме, последующей занятости, экономической и бытовой самостоятельности по приказу Министерства труда и социальной политики Украины 16 января 2007 г. создан Донбасский межрегиональный центр профессиональной…

Детальніше…Додати коментар (0)