Луганський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів постійно проводить набір слухачів

Луганський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів постійно проводить набір слухачів

Луганський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів постійно проводить набір слухачів з таких професій: оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки, кравець, манікюрник, перукар, столяр будівельний, квіткарка, молодша медична сестра, взуттьовик з ремонту взуття, офіціант, бармен, художник розпису по дереву, виробник художніх виробів з лози, фотограф, покоївка.

Детальніше…Додати коментар (0)

Хто їздить на автомобілях для інвалідів?

Куди зникають путівки на оздоровлення пільговиків та чому соціальні служби забули про людей, які потребують особливої турботи?
На ці запитання відповідали керівники структурних підрозділів обласної виконавчої влади на розширеному засіданні колегії прокуратури під головуванням прокурора області Андрія Миронова.

Детальніше…Додати коментар (0)

Візочникам важко долати бар’єр

Інваліди-візочники повинні час від часу проходити обстеження медико-соціальної експертної комісії – саме у цій установі вирішують, продовжувати інвалідність чи ні, які спецзасоби виділяти, куди направити на реабілітацію. Однак вже впродовж кількох років існує одна велика проблема – установа знаходиться на другому поверсі будинку, вхід до якого починається з 20-ти сантиметрової сходинки. Зрозуміло, що візочникам надзвичайно важко долати цей бар’єр, а потім ще й підійматися крутими сходами на другий поверх. Яким чином можна посприяти вирішенню цієї ситуації, обговорювали сьогодні на круглому столі у Чернівцях.

Детальніше…Додати коментар (0)

Соціальну ініціативу «День радості» започаткували в “Пирогові”

Соціальну ініціативу «День радості» започаткували в “Пирогові”

18 липня 2013 р. в Національному музеї народної архітектури і побуту Українив с. Пирогів відбувся перший “День радості” – дитячий будинок сімейного типу родини Гедз відвідав Музей. Діти покаталися на конях, зліпили з глини подарунки один для одного та отримали неймовірне задоволення!
Потрапивши на територію музею Валік запитав: “Навіщо так багато трави?». Найбільше радів талановитий Антоніо (хлопчик-інвалід), який спілкувався зі своїми улюбленими тваринами і створював шедеври з глини. Його життєва енергія і вміння отримувати максимум від кожного моменту вражає! Антоніо: “Я дуже люблю коней, тому мене повинні покатати ще!».

Детальніше…Додати коментар (0)

У Мелітополі відбулася VII обласна спартакіада серед інвалідів

У Мелітополі (Запорізька область) на спортмайданчиках парку культури і відпочинку імені Максима Горького пройшла VII обласна спартакіада інвалідів, присвячена пам’яті народного депутата України Олега Олексенка. Серед численних учасників була і збірна команда Приазовського району, яка цього року поповнилася 8 новими учасниками – разом честь району відстоювали 16 спортсменів.

Детальніше…Додати коментар (0)