Нардеп пропонує підвищити матеріальну допомогу інвалідам

Нардеп пропонує підвищити матеріальну допомогу інвалідам

Відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», діти-інваліди віком до 18 років отримують державну соціальну допомогу розміром 70% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. У той же час існує і надбавка по догляду за дитиною-інвалідом розміром: на дитину-інваліда віком до 6 років – 50% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, на дитину-інваліда віком від 6 до 18 років – 50% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Виноградові пройшов фестиваль з рибної ловлі серед людей з особливими потребами (ФОТО)

foto

Днями у закарпатському Виноградові з ініціативи районної благодійно-реабілітаційної спортивної організації «Відродження» та за підтримки районної організації Партії регіонів, а також члена парламентської фракції Партії регіонів Івана Бушка відбувся фестиваль з рибної ловлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Луганщині зріє бунт – перевізники голодують і не можуть забезпечити свої сім’ї

У Стаханові Луганської області працівники міського транспорту погрожують оголосити безстроковий страйк. Перевізник заявив, що міська мерія заборгувала близько 6 мільйонів гривень, а через численні ями на дорогах громадський транспорт не витримує навантажень – ламається і
вимагає дорогого ремонту.

Детальніше…Додати коментар (0)

Трамвай «Електрон»

В трамвайному депо перед виїздом в пробний рейс

У 2008р. до НАІУ надійшов для консультації проект ДСТУ «Вагони трамвайні, пристосовані для перевезення інвалідів в кріслах колісних». Від НАІУ тоді були внесені зауваження та доповнення. Практично пройшло 5 років, коли наміри втілилися в життя. У вересні 2012р. у Сьогодні цей трамвай відповідає також вимогам Правил СЕК ООН 107 в частині забезпечення перевезення осіб з обмеженою здатністю пересування.

Детальніше…Додати коментар (0)

Ремонт оселі за кошти держави: міф чи реальність

Хотів дізнатися: хто має право на безплатний ремонт квартири? Яка процедура та які документи потрібні для того, щоб отримати таке право? Микола Забродський. Житомир.
Відповідає юрист Антон Галь:

Детальніше…Додати коментар (0)