Віктор Янукович: Кожен медичний заклад в Україні має бути обладнаний під потреби людей з обмеженими можливостями

1 18 29160 2. обмеженими можливостями

Всі медичні заклади в Україні, в тому числі новозбудовані, мають бути пристосовані для людей з обмеженими можливостями, аби вони могли без перешкод користатися послугами лікарів. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час огляду приміщень новоствореного Центру первинної медико-санітарної допомоги в Донецьку.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Украине будут заботиться о слепых (ВИДЕО)

1 18 874521. инвалидов, слепых

Президент Украины Виктор Янукович поручил Правительству изучить возможность введения нулевой ставки налогообложения для предприятий инвалидов с января 2015 года. Такая мера необходима для того, чтобы поддержать людей с ограниченными возможностями и улучшить их социальную адаптацию.

Детальніше…Додати коментар (0)

На вигляд гра. По суті – життя. Люди з проблемами слуху та на інвалідних візках випробували Харків на доступність (ВІДЕО)

1 18 thumb-article-390x292-7e2a 2. особливими потребами

Вони вже провели перевірку. Свою. Особливу. По формі це був квест, пригодницька гра. Учасники – люди з особливими фізичними потребами. Мета – самотужки, на власному досвіді, випробувати Харків на доступність. Які висновки напрошувалися, наші кореспонденти питали чи не кожному пункті, до якого мали дістатися учасники квесту.

Детальніше…Додати коментар (0)

Проект «Город для всех» показал Одессу «глазами» человека с ограниченными возможностями (ВИДЕО)

1 18 1382003832 276 2. ограниченными возможностями

По состоянию на 01.07.2013р. на учете в районных управлениях социальной защиты департамента труда и социальной политики Одесского городского совета находилось 1248 колесных инвалидов. Об этом сообщает пресс-служба социальной Инициативы “Город для Всех”.

Детальніше…Додати коментар (0)