3 листопада – День працівників соціальної сфери

1 01 soc uslugi. соціальної служби, інвалідністю, інвалідів

Напевно, не багатьом відомо, що п’ята біблейська заповідь – шанувати батьків своїх – спочатку безпосередньо торкалася фінансово-соціальної сфери діяльності людини. Адже пенсійного забезпечення і соціальних послуг у ті далекі часи не було і вся турбота про “пенсіонерів”, інвалідів і незаможних повністю лягала на плечі їхніх родичів.

Детальніше…Додати коментар (0)

Олексій Журавко: Байдужість суспільства до людей з інвалідністю потрібно викорінювати

1 27 1 173994 2. інвалідів

Протягом шести місяців до Урядового уповноваженого з прав інвалідів надійшло понад 300 звернень від громадян, громадських організацій, підприємств та установ. У більшості випадків заявники просять допомогти захистити їх права на освіту, медицину, працевлаштування, отримати необхідні засоби реабілітації, а також посприяти у вирішенні питань щодо створення доступного середовища для вільного пересування інвалідів…

Детальніше…Додати коментар (0)

У черкаському оздоровчому центрі працюють троє сліпих масажистів (ВІДЕО)

1 954125. масажистів

Інвалідність – не вирок. Це довели троє незрячих масажистів із Черкас. Попри вади зору хлопці працюють у міському оздоровчому центрі, і допомагають його пацієнтам реабілітуватися після хвороб. Від охочих потрапити на сеанс, немає відбою. Адже їхні пальці надчутливі і можуть творити справжні дива.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Івано-Франківську відкрили спеціальний стоматкабінет для дітей-інвалідів (ВІДЕО)

1 01 9514. дітей

На Прикарпатті – майже 6 тисяч дітей інвалідів. З них понад тисячу – з органічними ураженнями нервової системи, більше 700 – з церебральним паралічем.

Ескулапи кажуть, такі діти – особливі. Тому і підхід до їх лікування має бути відпрацьований.

Детальніше…Додати коментар (0)

Національна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби стала чемпіонкою Європи

1 01 1377385 685128401505960 733606046 n 2. змагань, стрільби

11 спортсменів-стрілків з України стали першими в Європі, успішно виступивши на чемпіонаті Європи Міжнародного паралімпійського комітету з кульової стрільби. У загальному доробку української команди – 9 високих нагород: 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Чемпіонат проходив у період з 17 по 26 жовтня 2013 року у місті Аліканте, Іспанія.

Детальніше…Додати коментар (0)