В день Святого Николая Денис Дзензерский подарил детям с ограниченными возможностями театрализованное представление (ФОТО)

1 20 IMG 0770 2 2. детей

19 декабря 2013 года при поддержке народного депутата Украины Дениса Дзензерского в Днепропетровской специальной СОШ для детей с последствиями полиомиелита и ДЦП отпраздновали День Святого Николая.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Одессе открылось первое в Украине социальное общежитие для людей с ограниченными возможностями

1 20 IMG 7488 2. инвалидов

В Одессе по адресу ул. Генерала Петрова, 8 создан первый в Украине Центр независимого проживания инвалидов старше 18 лет.

18 декабря 2013 года и.о. Одесского городского головы Олег Брындак принял участие в открытии данного социального общежития, вручив символический ключ от Центра…

Детальніше…Додати коментар (0)

В полі зору Урядового уповноваженого з прав інвалідів вирішення проблемних питань підприємств, громадських організацій інвалідів

1 20 3 2. утог, інвалідів

Представником Урядового уповноваженого з прав інвалідів В. Маслаковим здійснено робочу поїздку до Центрального правління Українського товариства глухих. Відбулася ділова розмова з керівництвом ЦП УТОГ щодо вирішення важливих для життєдіяльності підприємств громадських організацій питань, такі як: отримання державних замовлень; зайнятість та працевлаштування інвалідів; збільшення фінансування…

Детальніше…Додати коментар (0)

Батькам-інвалідам з ДЦП досі не віддають новонароджену доньку

1 20 DCPGirl1812 2. дцп

Вони не бачили своєї дитини майже місяць. «Вікна» вже розповідали історію кримської родини інвалідів з ДЦП, у яких народилася здорова дівчинка. Але посадовці забрали маленьку Есфір у батьків, бо вважають, що вони не в змозі про неї піклуватися. Утім, нещодавно у ще однієї пари, яка теж хворіє на ДЦП, народилася прекрасна донечка – і про те, щоб її забрати, навіть і мови не було.

Детальніше…Додати коментар (0)

Они еще долго будут жить за забором

1 20 komarovka 2. комаровском интернате

13 декабря 2006 года Генеральная Ассамблея ООН приняла Конвенцию о правах инвалидов. Через три года и три дня Украина ее ратифицировала. Тем самым пообещав: инвалиды станут полноправными членами украинского общества. Проверить, как выполняется это обещание, мы решили в Комаровском детском доме-интернате.

Детальніше…Додати коментар (0)

Навчання для людей з обмеженими можливостями

1 20 imgf3437edf5b63b363f24156e503d8e268 2. реабілітації, інвалідів

Загальновідомо, яке важливе значення для кожної людини має здобуття професії, особливо, коли вона обирається за покликом серця. У наш нелегкий час надзвичайно важко реалізувати себе в професійній діяльності здоровим молодим людям, не кажучи вже про осіб з обмеженими можливостями. Адже їхній шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами.

Детальніше…Додати коментар (0)

Культура вождения: с пониманием

1 20 Inva Skoda 2 2. авто, ручным управлением

Мы не часто вспоминаем о том, что рядом с нами живут люди, физические возможности которых ограничены.

Нам удобно жить в своем мире, они кое-как приспособились к своему. Недопонимание возникает там, где наши миры пересекаются.

Детальніше…Додати коментар (0)