Діти з аутизмом сприймають звуки вдвічі повільніше здорових

1 06 1388438199 2. аутизмом

Американські вчені виявили нову властивість дітей, які страждають аутизмом. З’ясувалося, що їх мозок повільніше сприймає звуки і обробляє їх зміст. Даний факт пояснює проблеми, що виникають при спілкуванні з людьми, що мають таке захворювання. При цьому це може стати ще одним поясненням визначення аутизму, яке говорить про порушення зв’язків між мозковими центрами, пишуть іноземні ЗМІ.

Детальніше…Додати коментар (0)

Людям з особливими потребами — повноцінний спосіб життя

1 25 6 Verkhovna Rada Ukrainy. інвалідів

На розгляді Комітету Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів перебуває проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту інвалідів і забезпечення їх прав на безперешкодний доступ до транспортних послуг».

Детальніше…Додати коментар (0)

Садик детям-инвалидам

1 14 1 detsad. детям-инвалидам

В Александрийской районной госадминистрации началась работа над проектом создания учебно-воспитательного заведения для детей дошкольного возраста с особыми потребностями. Для этого заместитель председателя РГА Ольга Анисимова-Шило предложила внести дополнения в программу развития образования в Александрийском районе на 2011–2015 годы.

Детальніше…Додати коментар (0)

У Прилуках хочуть пустити соціальне таксі

1 01 social taxi service. соціальне таксі

Над цим наразі працюють в управлінні економічного розвитку Прилуцької міської ради.

Соціальне таксі – це забезпечення послугами таксомотору на безоплатній основі вразливі категорії населення – пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітні сім’ї, інвалідів тощо.

Детальніше…Додати коментар (1)

У Харкові будуть адаптувати кінофільми для потреб людей з проблемами зору

1 06 21002 2. кіно

У ході прес-конференції директор Департаменту масових комунікацій облдержадміністрації, співголова Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «Харьковская сирень» Вікторія Маренич розповіла, що в рамках «Павільйону українського кіно» планується провести певну роботу, щоб створити всі умови для знайомства з вітчизняним кіно людей зі слабким зором.

Детальніше…Додати коментар (0)