Консультативну допомогу батькам дітей з особливими освітніми потребами забезпечать інклюзивні ресурсні центри

1 28 IMG 2346. особливими освітніми потребами

Міністерством освіти і науки України спільно з представниками ВФ «Крок за кроком», ВГСПО «Національна Асамблея інвалідів України» продовжується робота щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на освіту.

Детальніше…Додати коментар (0)

Якщо в сім’ї народилась дитина з особливими потребами

1 29 7531596 2. особливими потребами

Поява дитини – найбільше щастя у сім’ї. А між тим, медична статистика свідчить, що біля 5% усіх новонароджених – інваліди. Іспити для батьків такої дитини починаються відразу.

Дитина — інвалід. Серце розривається від болю і страху. Його шкодують, йому співчувають, хочуть допомогти. Допомагають. Іграшки, ліки, відпочинок, увага.

Детальніше…Додати коментар (0)

Оголошення про проведення всеукраїнської конференції “Реформування системи реабілітації незрячих – запорука їх незалежного життя”

1 29 file1416053 3cfb3ee5 1. незрячих, реабілітації

Харківська громадська організація незрячих юристів, в рамках проекту, “Створення умов для незалежного життя незрячих”, який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні, проводить всеукраїнську конференцію “Реформування системи реабілітації незрячих – запорука їх незалежного життя”.

Детальніше…Додати коментар (0)

Результати є! Давайте ділитися досвідом!

1 29 8-a9df-e419e32458b5 1. інвалідністю

У Луганському департаменті освіти і науки відбулася Всеукраїнська конференція “Інклюзивне навчання, як необхідна складова соціальної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю”. Такий формат конференції проводиться вперше. Наголос цього проекту в першу чергу на позашкільну освіту.

Детальніше…Додати коментар (0)

Слеп тот, кто не хочет видеть

1 29 e9c7514aeba36f94a28e9bf2be161. утос, инвалидов

Я прожил долгую жизнь и помню, что раньше, в советское время, жизнь инвалидов хоть и была по-своему трудной, но в ней было меньше тревог, неподъемных проблем и обид, моральных, материальных, физических и других трудностей.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Луганской области хотят создать детско-юношескую спортивную школу для инвалидов

1 29 pic 18259 1. спортивную школу

На базе «Инваспорта» хотят создать спортивную школу, которая будет работать совместно с региональным центром.

Об этом стало известно 28 января на заседании постоянной комиссии Луганского областного совета по вопросам коммунальной собственности и использования природных ресурсов, сообщает пресс-служба облсовета.

Детальніше…Додати коментар (0)