Мінсоцполітики: У 2014 році буде посилено соціальний захист осіб із інвалідністю

1 18 7 30349-1u 2. особливими потребами, інвалідів

Питання соціального захисту осіб з інвалідністю є одним із визначальних пріоритетів у діяльності Мінсоцполітики, що є особливо актуальним з огляду на те, що чисельність таких громадян у нашій державі зростає. Про це заявив Директор Фонду соціального захисту інвалідів України Ігор Забокрицький в ефірі телеканалу «Бізнес».

Детальніше…Додати коментар (1)

І навчання, і досвід роботи

1 06 13915435862059 2. реабілітації

У Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів “Поділля” збільшилась кількість професій, які здобувають люди з обмеженими фізичними можливостями. Таких професій було 17, а з 2014 року стало 26. Крім того, після безкоштовного навчання “випускники” Центру зможуть отримати ще й досвід роботи – для цього готується соціально-економічна філія у Вінниці по вул.Матроса Кошки (поруч ринку “Урожай”).

Детальніше…Додати коментар (0)

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

1 16 15874456 2. реабілітації, інвалідів

Управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради здійснює направлення на навчання та професійну реабілітацію осіб з обмеженими фізичними можливостями до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів (с.Лютіж, Київська обл.), Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля»…

Детальніше…Додати коментар (0)

“Вчителі казали, що то не дитина, а скарб”

1 06 539133 1 300 2. синдромом дауна

— Про хворобу сина дізналася на другий день після пологів, — каже Тетяна Бурківська з Білої Церкви, мати 20-річного Івана. — Зараз таких дітей називають “сонячними”. Тоді лікарі про це нічого не знали. Ми знайшли пару речень у підручнику анатомії за восьмий клас і картинку в ­якійсь книжці.

Детальніше…Додати коментар (0)

На Рівненщині минулого року за сприяння служби зайнятості працевлаштували 643 особи з інвалідністю

1 15 92219753-FD53 1. вадами зору, інвалідністю, інвалідів, floor, indoor, furniture, desk, table, chair, wheelchair. A group of people in a room

Служба зайнятості області сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідністю, працює над створенням і постійним поповненням банку даних вільних робочих місць, на які можуть бути працевлаштовані люди з особливими потребами.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Симферополе стартовало первое «социальное такси»

1 06 img 0145 1 2. социальное такси

Реализация проекта «социальное такси» получает в крымской столице активное развитие. С середины января новой услугой уже воспользовались 7 симферопольцев преклонного возраста. Об этом 5 февраля в ходе выездного совещания сообщил секретарь городского совета Александр Мальцев.

Детальніше…Додати коментар (0)