На Львівщині суттєво зросла кількість дітей, хворих на аутизм

1 02 1 313 autizm fakti-487x348 2. аутизму

2 квітня відзначається Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Цей день встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 2007 році за ініціативи Держави Катар. У резолюції Генеральної Асамблеї ООН, згідно з якою засновано даний пам’ятний день, підкреслюється важливість залучення уваги суспільства до проблеми аутизму у дітей, ранньої діагностики такого захворювання і запобігання його появи.

Детальніше…Додати коментар (0)

Акция «Почувствуй себя аутистом!»

1 01 6 70 3. аутизмом

Киев. Уважаемые журналисты! Приглашаем вас на уличную акцию «Почувствуй себя аутистом!», которая состоится 2 апреля в 12.00 в парке им. Т.Г.Шевченко. Акция организована в День распространения информации об аутизме Фондом помощи детям с синдромом аутизма «Дитина з майбутнiм» и Ассоциацией родителей детей с аутизмом.

Детальніше…Додати коментар (0)

За фактом службової недбалості при закупівлі обладнання для дітей-інвалідів відкрито кримінальне провадження

1 01 5 VZ 33-34 1. дітей-інвалідів

Як повідомили в Головному управлінні захисту прав і свобод дітей Генеральної прокуратури України, результати наглядової діяльності прокурорів засвідчили поширеність порушень прав дітей-інвалідів, насамперед на відновлення здоров’я.

Детальніше…Додати коментар (0)

Сліпий зрячому – не товариш?

1 01 4 1cc7d63899cf6f82538b9703bcc0dfc9 M 2. утос, інвалідів

Кожного, хто завітає сьогодні на територію цього підприємства, вражає моторошне безгоміння. Ні звуку не чутно як із виробничих приміщень, так і з адмінбудинку. Хіба що загавкає зненацька приблудний пес, що забрів сюди з вулиці. А було ж колись…

Детальніше…Додати коментар (0)

Об’єднали зусилля для добробуту особливих дітей (ВІДЕО)

1 01 3 954265. дітей-інвалідів

Об’єднати зусилля для добробуту особливих дітей. Чиновників, освітян, громадськість та меценатів Тернополя за одним столом зібрав Соціальний ТехноПоліс. Захід показав, благодійники готові дбати про потреби закладів для дітей-інвалідів, адже на запрошення відгукнулись всі, до кого звертались, кажуть у міській раді.

Детальніше…Додати коментар (0)

В Горловке дан новый импульс работе с людьми с ограниченными физическими возможностями (ВИДЕО)

1 01 2 DSC 2242 2. инвалидов, ограниченными физическими возможностями

На сессии городского совета, которая состоялась 28 марта, рассмотрен ход выполнения решения «Об утверждении Программы по реализации Конвенции о правах инвалидов в городе Горловка до 2020 года». Программа по реализации Конвенции о правах инвалидов в городе Горловка до 2020 года направлена на улучшение условий жизни, качества предоставления услуг людям с ограниченными физическими возможностями…

Детальніше…Додати коментар (0)