Росія забирає в інвалідів базу для тренувань

1 10 1 akva 2. параолімпійців

Львівщина традиційно делегує своїх майстрів блакитних доріжок на Параолімпійські ігри. На жаль, на невизначений час спортсмени-інваліди України втратили свою головну базу підготовки – одну із найкращих у Європі баз для параолімпійців у кримській Євпаторії. У Львові лише аквапарк може похвалитися високим рівнем матеріально-технічного забезпечення, необхідного для спортсменів-інвалідів.

Детальніше…Додати коментар (0)

«Чтобы подтвердить свою инвалидность, я, как и все, каждый год вынуждена давать докторам взятку»

1 09 6 179710w200zc0 2. мсэк

Лычаковский районный суд Львова приговорил к пяти годам лишения свободы каждого из пятерых сотрудников медико-социальной экспертной комиссии (МСЭК) за вымогательство и получение взяток.

Детальніше…Додати коментар (0)

Как получить путевку одесскому инвалиду труда?

1 09 5 putevka 2. мсэк, инвалидам

Работники различных предприятий нередко страдают от несчастных случаев на производстве и профессиональных заболеваний. Оформляя инвалидность, такие люди получают право на ряд льгот. Но не все пользуются возможностью реализовать это право. Кто и каким образом может получить бесплатную санаторно-курортную путевку?

Детальніше…Додати коментар (0)

Медальний ужинок сімейного дуету

1 09 4 8542187 2. григорій вовчинський

Олександра Кононова і Григорій Вовчинський боролися з останніх сил і перемогли.

Григорій Вовчинський під час зустрічі в Черкаській обласній раді емоцій не приховував. Один з лідерів української збірної розповів, як хвилювався під час змагань, як непросто далося нашій команді рішення залишитися в Сочі та брати участь у Паралімпіаді…

Детальніше…Додати коментар (0)

Семінар Національної асамблеї інвалідів України: «Подолати перешкоди – надати можливості»

1 09 3 IMG 9538 3. інвалідністю

1-3 квітня 2014 року в м. Києві відбувся семінар «Репродуктивне здоров’я жінок з порушенням опорно-рухового апарату». Захід організовано для організацій-партнерів проекту «Подолати перешкоди – надати можливості» Проект спрямований на покращення ситуації щодо послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я жінок з порушенням опорно-рухового апарату і здійснюється за підтримки Програми АМР США…

Детальніше…Додати коментар (0)

Потеряв базы в Крыму, украинские легкоатлеты приехали тренироваться в Донбасс

1 09 2 zastavka-legkoatlet 2. чемпионата

На артёмовском легкоатлетическом манеже и стадионе, который открыли осенью 2013 года, занимается сборная Украины. 36 спортсменов поменяли привычное место весеннее-летних тренировок: базы, расположенные в Ялте и Евпатории, для них уже недоступны.

Детальніше…Додати коментар (0)